با تسلیم شدن فردی که چهار نفر را در لندن به گروگان گرفته بود، ماجرای گروگانگیری در این شهر پایان یافت اما جستجو به منظور بازداشت قاتلی که پس از کشتن دو نفر فراری است، ادامه دارد.
به گزارش واحد مرکزی خبر از لندن، فردی که از ظهر امروز به وقت محلی، چهار نفر را در دفتر آموزش یک شرکت ترابری به گروگان گرفته بود، خود را به پلیس تسلیم کرد و بازرسی و بازجویی از وی آغاز شد.

به گزارش رسانه های انگلیس، گروگانگیر که نامش مایکل گرین است و ۵۰ سال سن دارد، پیش از این تلاش کرده بود گواهی نامه راندن تریلر و کامیون را به دست آورد که پس از ناکامی، ظاهرا بر اثر مشکلات اقتصادی و بیکاری، دست به گروگانگیری زده بود. با پایان این ماجرا در پایتخت انگلیس، تمرکز پلیس این کشور بر یافتن یک قتال فراری، بیش تر شد.

به گزارش رسانه های انگلیس، پلیس انگلیس با گسیل دویست مامور، در پی قاتلی خطرناک و فراری است که دیروز دو نفر را کشته است. به نوشته روزنامه گاردین، آلن جونز ۳۵ ساله، در منطقه یورکشایر، تاکنون دو نفر را در منازلشان با فاصله چهل کیلومتر از یکدیگر، کشته و متواری است. پلیس انگلیس به مردم توصیه کرده است در صورت مشاهده این قاتل خطرناک، بلافاصله به پلیس خبر دهند.

منبع: تابناک