چندی قبل زنی با مراجعه به پلیس آگاهی اصفهان راز کلاهبرداری های زن تبهکاری را فاش کرد.

او به ماموران گفت: مدتی بود محبت شوهرم به من کم شده بود و دیگر ابراز علاقه نمی کرد. موضوع را با یکی از دوستانم درمیان گذاشتم و او زن رمالی را به من معرفی کرد و مدعی بود، او می تواند کاری کند تا محبت همسرم به من بیشتر شود. وقتی اصرار های دوستم را دیدم، قبول کردم برای حل مشکلم نزد زن رمال بروم.

وی ادامه داد: وقتی درباره مشکلم به آن زن گفتم او ۶۰۰ هزار تومان گرفت و برابر آن چهار گنجشک مرده به من داد و خواست یکی از آنها را در خانه بسوزانم به طوری که تمام خانه پر از دود شود. زن رمال سپس خواست، سه گنجشک مرده را پس از خواندن وردی داخل آش ریخته و آن را به همسرم بدهم. من بر اساس دستور متهم عمل کرده، اما نه تنها رفتار همسرم با من خوب نشده، بلکه او به دلیل خوردن گوشت گنجشک مرده مسموم و راهی بیمارستان شد. حالا هم قصد دارد مرا به خاطر این کار طلاق دهد.

پس از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و متوجه شدند، روزانه تعداد زیادی زن و دختر جوان برای حل مشکلشان به خانه این زن مراجعه می کنند. در ادامه متهم با دستور قضایی بازداشت شد و در بازرسی از خانه اش وسایل رمالی کشف شد.

همزمان با دستگیری متهم، چند زن و دختر دیگر نیز با مراجعه به پلیس آگاهی علیه متهم شکایت کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در جریان تحقیقات مشخص شد، این زن برای هر فالگیری و رمالی مبلغ ۲۰۰ هزارتومان از مشتریانش دریافت می کرد و هنگام دستگیری متهم، مبلغ ۶۹ میلیون تومان در حساب بانکی او وجود داشت.

سرهنگ ستار خسروی افزود: متهم در بازجویی ها مدعی شده، بیش از ۱۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده است که تحقیقات برای شناسایی دیگر شاکیان پرونده ادامه دارد.

وی در پایان هشدار داد: اعتماد به این افراد برای رفع مشکلات زندگی، گشایش در کار، بخت گشایی، پیداشدن اشیاء و افراد گمشده و…کار بسیار اشتباه و حتی خطرناکی است و باعثاز دست دادن سرمایه ها می شود. توصیه ما به شهروندان این است که در صورت برخورد با فعالیت افراد رمال و فالگیر موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و با این گونه کلاهبرداری ها مقابله جدی صورت گیرد.