ملت ایران: بر اساس اعلام پلیس راه کشور در تهران شرق محور هراز از آبعلی تا امام زاده هاشم استان مازندران محور هراز از پلور تا آب اسک، محور کرج - چالوس از سیاه بیشه تا پل زنگوله ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. همچنین در استان قم آزاد راه قم - تهران، قم - سلفچگان، استان قزوین محور قزوین - کرج، قزوین - رشت، قزوین - زنجان، استان گیلان محور رشت - قزوین در محدوده منجیل رودبار استان کرمان محور سیرجان بندر عباس و سیرجان شهر بابک استان اصفهان محور کاشان - اصفهان، اصفهان - شیراز ترافیک نیمه سنگین است.

بر اساس این گزارش در حال حاضر با توجه به آخرین گزارش ارسالی خروجی و ورودی های شهر تهران مشکل ترافیکی نداشته و بار ترافیک روان و عادی است البته این روان بودن ترافیک در سطح شهر هم رویت می شود.

سرهنگ سلبی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راههای کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: در استان فارس محور شیراز - جهرم کیلومتر ۲۲ یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با سواری پیکان برخورد کرد که متاسفانه در پی وقوع این حادثه سه تن از هموطنانمان کشته و چهار تن مجروح شدند.

وی در ادامه بیان کرد: مجروحین نیز توسط نیروهای امدادی جهت درمان به بیمارستان منتقل شدند. علت حادثه این واقعه تجاوز به چپ از سوی راننده سواری پژو ۴۰۵ گزارش شده است.