دختر ۱۲ ساله ای در راه بازگشت از سیزده بدر دچار حادثه شد و در برابر چشمان خانواده اش جان باخت.

«فاطمه حداد» صبح روز ۱۳ فروردین ماه همراه خانواده از روستای محل زندگی شان «شاهین بی جان» از توابع شهر زاوه خراسان رضوی به سمت مزار سلطان سلیمان حرکت کردند تا این روز را در دامان طبیعت سپری کنند. آنها روز پر خاطره ای را پشت سر گذاشتند و غروب آفتاب بود که «محمد» پدر فاطمه پشت فرمان خودروی مینی بوس سفید رنگ ایویکو خود نشست و آنها به سمت خانه خود به راه افتادند.

در مسیر بازگشت، پدر فاطمه وارد پمپ بنزین جعفرآباد شد و پس از سوختگیری گازوئیل دوباره به راه افتاد. فاطمه روی صندلی کنار در نشسته بود و از پنجره بیرون را تماشا می کرد.

دقایقی بعد هنگام دور زدن مینی بوس از پیچ جاده، دختر نوجوان تعادل خود را از دست داد و از روی صندلی به جلو پرتاب شد و بدنش با دستگیره در مینی بوس برخورد کرد. در این لحظه در خودرو باز و فاطمه به بیرون پرتاب شد. پدر فاطمه با عجله مینی بوس را متوقف کرد.

وی و خانواده اش هراسان و وحشت زده از خودرو پیاده شدند. حال فاطمه به علت اصابت سرش با آسفالت کف جاده و ضربه ناشی از این برخورد بشدت وخیم بود. آنها پیکر نیمه جان دختر نوجوان را بلافاصله به درمانگاه چخماق - در اطراف شهر زاوه - انتقال دادند و پزشکان با انجام معاینه اولیه، مرگ وی را قبل از رسیدن به مرکز درمانی اعلام کردند.