اعمال پلید دو زن در محله‌های خلوت

به گزارش ملت ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، دو زن سارق که با فریب و ربودن دختران خردسال اقدام به سرقت طلاهای کودکان در قرچک می‌کردند، با همکاری شهروندان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره سرقت طلاهای کودکان در قرچک ورامین بلافاصله گروهی از مأ‌موران گشت کلانتری ۱۸ به محل اعزام شدند.

شاهپور فلاحی عنوان کرد: مأموران پس از مراجعه به محل، دو زن سارق را با همکاری همسایگان دستگیر و جهت بررسی بیشتر به کلانتری منتقل کردند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد، متهمان با پرسه زدن در محله‌های خلوت، دختران خردسال را فریب و با ربودن و رها کردن آنها در خیابان‌های اطراف اقدام به سرقت طلاهای کودکان می‌کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازجویی به عمل آمده سارقان در ابتدا منکر هرگونه سرقتی شده ولی وقتی با ادله پلیسی و تعدادی از شاکیان پرونده مواجه شدند به بزه انتسابی اقرار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین به‌ منظور جلوگیری از سرقت طلاهای کودکان، خطاب به والدین گفت: در ساعت خلوت روز، از بازی کودکان خود در کوچه و خیابان جلوگیری کنید و به فرزندان خود آموزش دهید تا به افراد ناشناس اعتماد نکنند.