ملت ایران: با گزارش دو مورد گمشدگی از سوی خانواده رانندگان به قتل رسیده بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. با پیدا شدن جسد این دو راننده در تاریخ ۲۹ آذر و ۱۱ بهمن امسال پرونده با موضوع قتل تشکیل شد. در ابتدای رسیدگی به این پرونده دزدیده شدن خودروی افراد به قتل رسیده تنها سرنخی بود که کارآگاهان داشتند به همین خاطر جست‌وجو برای پیدا کردن ماشین‌ها در اولویت رسیدگی‌ها قرار گرفت.

زمانی که گروهی از پرسنل آگاهی استان ایلام مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتندهیچ سرنخی برای کشف راز این دو قتل وجود نداشت. با این حال ماموران توانستند طی دو روز گذشته دو نفر را در رابطه با این پرونده دستگیر کنند. افراد دستگیر شده به اتهام انجام دو فقره قتل و سرقت به عنف بازداشت شدند. کشف اموال به سرقت رفته از مقتولان باعثشد تا هر دو قاتل در‌‌ همان مراحل اولیه بازجویی به انجام قتل‌های اتفاق افتاده اعتراف کنند.

آن‌ها هدف خود را از این کار سرقت خودرو و فروش قطعات ماشین‌ها عنوان کردند. هر دوی آن‌ها در ادامه بازجویی‌ها نیز نحوه به قتل رساندن این دو نفر و به سرقت بردن خودروی پراید مقتولان را تشریح کردند. هر دو قاتل با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی استان ایلام شدند.

قانون