ملت ایران: در ششمین روز سی‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر نمایش «مرد مقابل» نوشته هاله مشتاقی‌نیا و به کارگردانی سیما تیرانداز در سالن چهارسو تئاتر شهر با استقبال تماشاگران به روی صحنه رفت.

نمایشی رئالیستی است که به روابط اعضای یک خانواده نسبت به یکدیگر می‌پرداخت. خانواده‌ای که هر یک هیچ درکی مناسبی از خواسته‌ها و علایق یکدیگر ندارند و این باعثایجاد تنش بین پدر، مادر و تک فرزند خانواده می‌شد تا اینکه دوست صمیمی پدر خانواده و در واقع هم دانشکده‌ای این زوج بوده است که مدت ۲۱ سال خارج از کشور بوده است، او از خارج از کشور به ایران می‌آید و خانواده با مسائل جدیدی روبه‌رو می‌شود.

در این نمایش امیرکاوه آهنین‌جان، محمودرضا رحیمی، رویا جاویدنیا، مریم شیرازی، عرفان ابراهیم و پردیس احمدیه به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداختند.

نمایش «مردمقابل» جزء‌ آثاری بود که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت، به طوری که سالن مملو از جمعیت بود. ضمن اینکه در این اجرا حمید شاه‌‌آبادی معاون امور هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی و مهدی افضلی مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای معاصر به تماشای این نمایش نشستند.

در حین اجرای نمایش یکی از تماشاگران که روز بالکن چهارسو نشسته بود، تعادل خود را از دست داده و به روی زمین پرت شد، این اتفاق و صدای ناشی از آن همهمه‌‌ای را در سالن ایجاد کرد و به سرعت برای رسیدگی به مصدوم اورژانس حاضر در تئاتر شهر اقدامات لازم صورت داد.

فارس