به گزارش ملت ایران به نقل از مهر: فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: حمله اشرار با چاقو به روحانی مهمان در کرمانشاه مربوط به اراذل و اوباش نیست بلکه این حمله بر سر مسئله ای شخصی و اختلاف مالی بوده است.

سردار کریم کشوری در این باره گفت: این روحانی مشهدی برای پیگیری یک پرونده اختلاف مالی به کرمانشاه سفر کرده بود و حادثه پیش آمده نیز مربوط به این پرونده و کاملا شخصی بوده است.

وی افزود: این اتفاق فقط چاقو کشی طرف اختلاف این روحانی بوده و هیچ قمه کشی یا تمسخری در کار نبوده است.

وی ادامه داد: اخبار منتشر شده مربوط به قداره کشی و تمسخر روحانی مورد نظر کذب است.

وی افزود: با توجه به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل و اوباش در سطح استان کرمانشاه میزان تخلفات اراذل و اوباش در کرمانشاه به میزان چشمگیری کاهش یافته است.

وی ادامه داد: در این زمینه دو متهم دستگیر و پرونده تحویل مقامات قضایی شده و در دست بررسی است.

کشوری اضافه کرد: هم چنین در این راستا خودروی متهمان که یک خودروی سواری بوده توقیف شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص وضعیت جسمانی روحانی مورد نظر گفت: جراحت وارده عمیق نبود و مضروب هم اکنون در وضعیت جسمانی مناسبی به سر می برد.

گفتنی است سه شنبه هفته گذشته افرادی با حمله به یک روحانی ملبس در نزدیکی ساختمان دادگستری کل استان کرمانشاه، اقدام به مجروح کردن این روحانی می کنند و سپس با یک دستگاه ۲۰۶ از صحنه می‌گریزند.

روحانی مضروب که دو تن از ضاربان را نیز شناسایی کرده است، با کمک مردم به بیمارستان منتقل می‌شود و به علت شدت جراحات مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد.