ملت ایران:پسر ۸ ساله که به تماشای مسابقات کشتی کچ در ماهواره می‌پرداخت خواهر ناتنی خردسالش را به کام مرگ فرستاد.

به گزارش ایران این پسربچه با اجرای یک فن خشن روی خواهر ۶ ساله سکوت و ماتم را به خانه‌شان نشاند.

عصر شنبه ۱۱ آذرماه سال جاری زن و مردی گریان و در حالی که دختر ۶ ساله‌شان را با نگرانی روی دستانشان گرفته بودند پای در بیمارستان ورامین گذاشتند. دختربچه بی هوش بود، تیم پزشکی اورژانس سریع به معاینه کودک پرداختند و خیلی زود پی بردند نازنین کوچولو بخاطر وارد آمدن ضربه سنگین به سینه و عارضه ناشی از آن به کما فرو رفته است.

نازنین تنها یک هفته توانست با مرگ دست و پنجه نرم کند تا این که تسلیم سرنوشت دردناک شد و روز جمعه ۱۷ آذرماه به کام مرگ فرو رفت.

مادر نازنین کوچولو زمانی که باخبر شد دختر بیگناهش دیگر زنده نیست خود را به شعبه ۲ بازپرسی دادسرای ورامین رساند و ادعا کرد پسر ناتنی‌اش عامل مرگ دختر خردسالش بوده است.

مادر نازنین کوچولو در ادعاهایش گفت: از شوهر اولم به خاطر اعتیاد، حمل مواد و زندانی بودن او و این که وضعیت زندگی‌ام نامناسب بود طلاق گرفتم و دخترم که همه زندگی‌ام بود را تحت سرپرستی خودم قرار دادم تا این که با «مهران» آشنا شدم و شنیدم وی نیز زنش به خاطر حمل مواد به زندان رفته و از هم جدا شده‌اند و با پسر کوچکش زندگی می‌کند. وی افزود: بعد از مدت کوتاهی به خاطر این که شرایط‌مان یکی بود تصمیم به ازدواج گرفتیم.

زن درحالی که اشک روی گونه‌هایش جاری بود گفت: پسر ۸ ساله شوهرم معین نام دارد. وی به مسابقات کشتی‌کچ علاقه زیادی داشته و همیشه جلوی تلویزیون به تماشای این مسابقات از شبکه‌های ماهواره‌ای می‌نشست. وی تحت تأثیر همین برنامه‌ها بود که با دختر کوچکم کشتی می‌گرفت حتی یک بار باعثشد دست «نازنین» بشکند.

همیشه با دیدن این شبکه ماهواره‌ای با «معین» بحثمی‌کردم اما پسربچه شیطون برای دیدن مسابقه‌ها به خانه عمویش می‌رفت تا اینکه هفته گذشته «معین» بعد از دیدن شبکه ماهواره‌ای که کشتی کچ نشان می‌داد شروع به اجرای حرکات آن روی دخترم کرد. وی «نازنین» را روی زمین انداخت و با جفت پا روی سینه‌اش پرید. من با دیدن این صحنه شوکه شدم. دخترم بی‌هوش شده بود، به همراه «مهران» دخترم را به بیمارستان رساندیم اما شدت ضربه شدید بود و نازنینم دوام نیاورد.

بازپرس کوهپایه با شنیدن سناریوی قتل کشتی کچ دستور داد تا «مهران» به همراه پسرش به دادسرا بیایند.

پسربچه که از شنیدن مرگ خواهر ناتنی‌اش ناراحت بود زمانی که در برابر بازپرس کوهپایه قرار گرفت با صدای کودکانه گفت: من فکر نمی‌کردم که این حرکات باعثمرگ نازنین بشود چون کسانی که با هم دعوا می‌کردند خیلی بیشتر از من همدیگر را کتک می‌زدند اما هیچ وقت اتفاقی نمی‌افتاد، من هم فقط یک ضربه زدم نمی‌دانم چرا یک دفعه نازنین بعد از اینکه من روی سینه‌اش پریدم جیغ زد و بی‌هوش شد.

«مهران» پدر ناتنی نازنین کوچولو که باورش نمی‌شد پسر خردسالش در برابر اتهام قتل

دختر خوانده‌اش قرار گرفته، سر به زیر انداخته و سکوت کرده بود.

این سکوت غم سنگینی را در چهره‌اش نشانده بود و «معین» تنها دستان پدرش را فشار می‌داد و هنوز نمی‌دانست که قاتل است و در صندلی ای نشسته که مردان و زنان خلافکار برای دفاع و پیگیری پرونده‌های مجرمانه‌شان پیش روی بازپرس می‌نشینند.

بنا به این گزارش، با قاتل شناخته شدن «معین» پرونده برای رسیدگی‌های بیشتر و به خاطر کم سن و سال بودن معین به دادگاه اطفال ورامین ارسال شد.