ملت ایران:سرهنگ کفراشی صبح دیروز از دستگیری یک زورگیر هنگام سرقت از یک زن در قیطریه خبر داد و گفت:» فریادهای مالباخته ماموران را به محل حادثه کشاند و باعثدستگیری متهم شد.

به گزارش مردم سالاری سرهنگ سعید کفراشی، رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش، صبح دیروز از دستگیری یک زورگیر در محدوده قیطریه خبر داد و گفت:» این متهم سعی داشت از یک زن زورگیری کند که فریادهای استمداد مالباخته پلیس را خبر دار کرد و به دستگیری متهم ختم شد.

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت:» غروب روز شنبه یکی از تیم های گشت انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی در محدوده مذکور بود که ناگهان فریادهای استمداد یک زن توجه آنها را به خود جلب کرده و باعثشد برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه مراجعه کنند.

سرهنگ کفراشی افزود:» با حضور ماموران در محل مشخص شد که یک مرد موتورسوار با این زن درگیر شده و سعی دارد کیف وی را با تهدید چاقو از او سرقت کند که با دیدن ماموران از محل متواری، اما با سرعت عمل ماموران ناکام مانده و با دست های دستبند زده به کلانتری منتقل شد.

وی اظهار داشت:» در کلانتری تحقیقات آغاز شد و زن مالباخته به ماموران اعلام کرد که از محل کارش به خانه بازمی گشته که ناگهان متهم مذکور به وی حمله کرده و سعی داشتند با تهدید چاقو اموال وی را که شامل یک دستگاه لب تاب و تلفن همراه وی بود، را به سرقت ببرد که فریاد های او ماموران را به محل کشانده و باعثدستگیری متهم شده است.

کلانتر ۱۰۱ تجریش، تصریح کرد:» با سخنان این زن شاکی، متهم تحت بازجویی قرار گرفت که ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر زورگیری و حمل سلاح سرد گفته های مالباخته را تایید کرده و عنوان داشت با مشاهده وسایل همراه مالباخته وسوسه شده که از وی سرقت کند.

سرهنگ کفراشی عنوان داشت:» این متهم که غلامحسین نام داشت، پس اقرار به جرم خود، برای بررسی های بیشتر به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد و این اقدام به موقع پلیس که رضایت مالباخته را در پی داشت به تشکر وی از ماموران انجامید.