ملت ایران:این زن ۳۶ ساله بنگلادشی وقتی فهمید شوهرش بعد از ۱۸ سال زندگی مشترک به او خیانت کرده است از او جدا شد، اما این مرد شیطان صفت چند روز پیش وارد خانه او شد و اسید روی صورت او پاشید.

" ناربانو " از ناحیه صورت دچار سوختگی شدید شد به طوریکه هر دو چشم او نابینا شده و چهره اش کاملا از بین رفته است. اما مادرش او را مجبور کرد تا رضایت دهد همسرش از زندان آزاد شده و دوباره با او ازدواج کند.
او در این رابطه میگوید: شاید همه تصور کنند این مرد از یک زن نابینا نگهداری خواهد کرد، اما در اصل او هیچ علاقه ای به من ندارد. بچه هایم با اصرار مادرم مرا راضی کردند تا دوباره با پدرشان ازدواج کنم. او اضافه میکند همسرش همچنان به کتک زدن و آزار او ادامه میدهد و زندگی وی اینچنین میگذرد. او معتقد است زندگی با این مرد سنگدل و بی وفا بیش از سوختگی های صورتش عذابش میدهد اما چاره ای ندارد و باید با آن کنار بیاید.


آمار قربانیان اسید پاشی در کشور بنگلادش به قدری زیاد شده بود که در سال گذشته میلادی دولت این کشور محدودیتهایی در مورد خرید و فروش اسید اعمال کرد و در پی آن آمار قربانیان از ۵۰۰ نفر در سال ۲۰۱۰ به ۱۱۱ نفر در سال ۲۰۱۱ کاهش یافت.