به گزارش ملت ایران به نقل از مهر، از چندی قبل ماموران پلیس در جریان فعالیت مجرمانه دو پسر موتورسوار در مشهد قرار گرفتند. بررسی ها نشان داد سارقان در ظهر هر روز در محل های خلوت کرج پرسه زده و اقدام به کیف قاپی می کنند. دزدان موتورسوار بیشتر طعمه های خود را از میان زنان سالمند انتخاب می کردند.

ماموران در ادامه با کمک مالباختگان به چهره نگاری از سارقان پرداخته و مشخصات آنها در اختیار گشتی های پلیس قرار گرفت. سرانجام ماموران شامگاه دیروز خودروی دزدان را شناسایی کرده و به تقیب آنها پرداختند. دزدان سپس با یک دستگاه تاکسی برخورد کرده و دستگیر شدند.

وی گفت: با راهنمایی مالباختگان چهره فرضی دو سارق موتور سوار ترسیم و در اختیار واحد های گشت انتظامی کلانتری ها قرار گرفت تا اینکه در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه شب گذشته ماموران کلانتری ۳۱ کوی کارمندان در حال گشت زنی متهمان مورد نظر را شناسایی کرده و بلافاصله جهت توقف موتورسیکلت سواران دستور ایست صادر کردند.

متهمان پس از انتقال به کلانتری به جرم خود اعتراف کرده و مدعی شدند، در مناطقی از گوهردشت، میدان سپاه، خیابان شهید بهشتی، فردیس، حصارک و غیره … با طعمه قرار دادن پیرزن های تنها کیف دستی آنها را سرقت کرده و چون آنها قادر به مقاوت در برابر آنها نبودند به راحتی از صحنه سرقت می گریختند.

تاکنون ۱۲ نفر از مالباختگان با مراجعه به کلانتری سارقان را شناسایی کرده اند که تحقیقات از آنان ادامه دارد.