ملت ایران:رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه در پی دستگیری پدر و پسرانش که سارقان حرفه ای بودند گفت: راست گفتند که پسر کو ندارد نشان از پدر.

سرهنگ احمد صالحی در گزارشی تفضیلی در رابطه با دستگیری این پدر و پسران سارقش، بیان کرد: با توجه به افزایش سرقت لوازم خودرو در سطح حوزه استحفاظی بررسی های لازم در خصوص کشف و دستگیری عاملین این سرقت توسط عوامل تجسس کلانتری انجام گرفت که از طریق تعدادی از شهروندان اطلاع یافتند که شخص به هویت حامد به همراه برادر و پدر خود اقدام به سرقت لوازم خودرو در حد بسیار زیاد انجام نمایند.

وی در ادامه این گزارش افزود: منزل آنان واقع در علی آباد خیابان دستواره شناسایی و از طریق محاکم قضایی دستور ورود به منزل و دستگیری متهمین اخذ گردید که در ساعت ۱۳ روز جاری اکیپی از عوامل تجسس و اطلاعات کلانتری به محل اعزام شده و پس از ورود به منزل دو متهم به هویت های کریم ۴۴ ساله و وحید ۱۵ ساله در نقش های پدر و پسر دستگیر شدند.

صالحی در خاتمه خاطر نشان کرد: پس از بازرسی از منزل متهمین مقدار زیادی ضبط و باند مسروقه به همراه تعدادی لوازم و لاستیک خودرو کشف گردید و در نهایت متهمین به همراه اموال مسروقه به کلانتری انتقال داده شدند.

باشگاه خبرنگاران