ملت ایران:سرهنگ منصور حمید وند، رییس کلانتری ۱۰۷ فلسطین، ضمن اشاره به دستگیری دو تن از زورگیران سابقه دار در میدان فردوسی، گفت: مدتی پیش تعدادی از شهروندان محدوده خیابان انقلاب با مراجعه به کلانتری عنوان داشتند که از سوی دو زورگیر موتورسوار مورد حمله قرار گرفته و از این طریق خسارت های زیادی به آنها وارد شده است.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای بررسی موضوع اقدام به بررسی مناطق جرم خیز کرده و همچنین مشخصات موتورسیکلت و چهره فرضی متهم را از مالباختگان به دست آورده و سعی کردند با بررسی سوابق متهمان و مظنونان در این زمینه، متهمان را شناسایی کنند.

سرهنگ حمید وند عنوان داشت: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه روز گذشته یکی از تیم های گشت انتظامی کلانتری در میدان فردوسی متوجه شد که دو موتورسوار در میدان فردوسی در حال زورگیری از یک شهروند هستند که بلافاصله هر دو را تحت تعقیب قرار داده و دستگیر کردند.

رییس کلانتری ۱۰۷ فلسطین اظهار داشت: " این اقدام به موقع ماموران نتیجه بخش بوده و هر دو متهم " اسماعیل " و " محمد " نام داشتند به کلانتری منتقل و در بازجویی های انجام شده به جرایم خود اعتراف کردند.

گفتنی است، هر دو متهم به همراه پرونده تکمیل شده به دادسرا منتقل شدند.

مهر