ملت ایران:یک نوجوان اهل جورجیا که به مدت چهارسال توسط والدین بی رحم خود زندانی و گرسنگی داده شده بود، سرگردان در خیابان های لس آنجلس یافت شد، در حالی که تنها ۹۷ پوند(۴۳ کیلوگرم) وزن داشت.

به گزارش نیک صالحی پلیس بازنشسته لس آنجلسی به نام جو گونزالس، این نوجوان به نام کانر را در یک ایستگاه اتوبوس مرکزشهر شناسایی کرد و وقتی دریافت این نوجوان بسیار لاغر و نحیف ۱۸ سال دارد بسیار تعجب کرد، چرا که حدود ۱۲ یا ۱۳ ساله به نظر می رسید.

کانر که پوستش به شدت مات و بی رنگ شده است، به گونزالس گفت، ناپدری اش در تولد ۱۸ سالگی وی، در حالی که ۲۰۰ دلار در جیبش گذاشت و وسایل سرپناه یک کارتن خواب را به وی داد، گفت تو اکنون مرد شده ای و او را رها کرد.

او همچنین به بازرسان اعلام کرد که او سالها از بدرفتاری و سوء استفاده آنها در عذاب بوده و در کلاس هشتم او را دیگر به مدرسه نفرستادند و او چهار سال را زندانی بوده است.

به این پسر مقدار بسیار کمی غذا داده می شد و به گزارش نیک صالحی هر روز به مدت هشت ساعت مجبورش می کردند تا بالای سرش را به دیوار بگذارد و روی انگشتان پایش بایستد و انگشتان دستش را پشت سرش قرار دهد.

زندانی شدن وی در آن خانه به حدی شدید بوده است که حتی دو خواهر کوچکترش که در همان خانه زندگی می کردند نمی دانستند حتی او چه شکلی شده و یا رنگ موهای او چه رنگی است.