مرد شیطان صفت که به بهانه برگزاری کلاس های ورزشی دختران خردسال را مورد آزار و اذیت قرار می داد پس از دستگیری جزئیات اقدامات مجرمانه خود را فاش کرد.
هفته گذشته خانواده سه دختر ۷ تا ۱۱ساله با مراجعه به پلیس آگاهی استان خراسان رضوی راز جنایتهای سیاه مربی شیطان صفت را فاش کردند.
آنها در شکایت خود به ماموران گفتند: چندی قبل دختر خود را برای ورزش در رشته آرشیگان در یک باشگاه ورزشی در خیابان نیایش مشهد ثبت نام کردیم. مربی باشگاه مرد ۶۰ ساله ای به نام آرش بود که پس از چند جلسه اعلام کرد دختران ما استعداد خوبی در این رشته دارند و بهتر است روزهای جمعه برای تمرین های اختصاصی به خانه او در منطقه قاسم آباد بیایند. ما هم به حرف های مربی ۶۰ ساله اعتماد کرده و برای اینکه نام دخترانمان در کتاب گینس ثبت شود هر روز جمعه آنها را برای تمرین های اختصاصی به خانه آرش می بردیم. پس از چند جلسه تمرین متوجه تغییر رفتار دختران خود شده و پی بردیم که آرش به بهانه تمرین های اختصاصی دختر بچه ها را مورد آزار و اذیت قرار می دهد.
سرهنگ حسین بیدمشکی، رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی در این باره به مهر گفت: پس از طرح این شکایت کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور قضایی، تحقیقات در این رابطه را آغاز کرده و در جریان بررسی های خود دریافتند متهم بدون داشتن مجوز در خانه اش اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی کرده بود. با تکمیل تحقیقات، مرد ۶۰ ساله دستگیر و برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل شد. متهم در ابتدا منکر هر جرمی شد، اما پس از روبرو شدن با کودکان لب به اعتراف گشود.
مرد شیطان صفت در پشت بام خانه اش یک اتاقک درست کرده بود که کودکان را به بهانه تمرین در این اتاقک مورد آزار و اذیت قرار می داد.
سرهنگ بیدمشکی با اشاره به اینکه تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد، به خانواده ها هشدار دارد بدون شناخت کافی از افراد، فرزندان خود را در اختیار آنها قرار ندهند و در صورت تغییر رفتار فرزندان خود بلافاصله علت را جویا شده و درصدد رفع آن برآیند.
از مرگ مشکوک تنها مظنون در بازداشتگاه تا نگرانی سردار رادان
همزمان با گذشت ۵ ماه از ناپدید شدن کودک ۵ ساله در شهر نقاب و مرگ تنها مظنون این ماجرا در بازداشتگاه پلیس تحقیقات برای یافتن سرنوشت محمدامین با بن بست روبرو شده است.

به گزارش مهر، اواخر ماه رمضان امسال پدر محمدامین با مراجعه به ماموران پلیس شهر نقاب در استان خراسان رضوی از ناپدید شدن مرموز پسر ۵ ساله اش خبر داد.
مرد جوان به ماموران گفت امروز چند دقیقه دیرتر از تعطیلی کلاس ورزش محمدامین به محل باشگاه رسیدم و با غیبت او مواجه شدم. بعد از اینکه داخل باشگاه رفتم متوجه شدم مسئولین باشگاه لباس محمدامین را تنش کرده و او را دم در فرستادند. در ادامه با کمک مسئولین باشگاه خیابان های اطراف را جستجو کرده اما هیچ اثری از پسرم نیافتیم.
پس از طرح این شکایت عکس و مشخصات محمدامین در اختیار گشتی های پلیس قرار گرفت و با بررسی بیمارستان ها و کلانتری های شهر فرضیه تصادف کردن کودک ۵ ساله و یا تحویل دادن او به کلانتری منتفی شد.
در حالی که تجسس های پلیس در این رابطه ادامه داشت ۱۸ ساعت بعد از مفقود شدن کودک خردسال شخصی ناشناس با خانواده محمدامین تماس گرفت و مدعی شد فرزندشان نزد او است. این مرد بدون اینکه در این باره درخواستی داشته باشد تلفن را قطع کرد.
بعد از این تماس روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد و ماموران با آموزش های لازم به خانواده محمدامین از او خواستند در صورت تماس دوباره مرد کودک ربا به بهانه تحویل دادن پول با وی قرار بگذارند. چند ساعت بعد فرد ناشناس دوباره با خانواده محمدامین تماس گرفت و برای آزادی او ۵۰۰ سکه بهار آزادی درخواست کرد.
کارآگاهان پلیس آگاهی با ردیابی های ویژه پلیسی متوجه شدند مرد کودک ربا از یک باجه تلفن همگانی تماس می گیرد که بلافاصله باجه مورد نظر تحت نظر قرار گرفت و هنگامی که متهم قصد داشت با خانواده کودک ۵ ساله تماس بگیرد از سوی کارآگاهان دستگیر شد.
با انتقال مرد تبهکار به اداره آگاهی مشخص شد وی از مجرمان حرفه ای است که ۱۷ سال از زندگی خود را در زندان های شهرهای مختلف سپری کرده و اتهاماتی همچون سرقت مسلحانه و مشارکت در قتل را در پرونده خود دارد.
مرد کودک ربا آخرین بار دو سال قبل از زندان آزاد شده بود و در بازرسی از خودروی وی شماره تلفن همراه پدر محمدامین کشف شد. تنها مظنون این ماجرا در بازجویی ها با ابراز بیگناهی مدعی بود از ماجرای کودک ربایی بی اطلاع است و ماموران وی با به اشتباه دستگیر کردند.

در حالی که متهم مدعی بود وضعیت جسمانی اش خوب نیست ماموران او را به بازداشتگاه انتقال دادند تا پزشک وی را مورد معاینه قرار دهد اما قبل از این که پزشک در محل حاضر شود تنها مظنون این کودک ربایی مرموز جان خود را از دست داد.
با مرگ مرد تبهکار معمای این کودک ربایی پیچیده تر شد و با گذشت ۵ ماه هنوز هیچ سرنخ تازه ای از پرونده به دست نیامده و پدر و مادر کودک ۵ ساله همچنان چشم انتظار بازگشت فرزند خود به خانه هستند.
کارآگاهان پلیس در این مدت با دستگیری چند مظنون تحقیقات از آنها را در دستور کار قرار داده اما تا کنون هیچ سرنخ تازه ای کشف نشده است. ماموران همچنین از هم بندی های سابق مرد تبهکار بازجویی کرده اند تا شاید از این طریق بتوانند ردی از همدستان وی به دست بیاورند. از سوی دیگر با توجه به اینکه پدر محمدامین کاندید شورای شهر شده بود کارآگاهان احتمال می دهند آدم ربایان تصور می کردند وی که از کارمندان شهرداری است وضع مالی خوبی دارد.
ماجرای این کودک ربایی مرموز باعثشد تا سراغ جانشین فرمانده نیروی انتظامی برویم که وی درباره آخرین وضعیت پرونده محمدامین گفت: متاسفانه هنوز این کودک پیدا نشده و من در این باره با رئیس پلیس آگاهی صحبت کردم. ما نیز مانند پدر و مادر محمد امین نگران هستیم و تمام تلاش کارآگاهان برای یافتن کودک ۵ ساله ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم در این زمینه به نتیجه مطلوب برسیم.
وی درباره علت مرگ تنها مظنون این کودک ربایی نیز گفت: در این رابطه نمی توانیم نظر قطعی را اعلام کنیم.
ابهام در یافتن قاتل، پس از ۷ سال
ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ به دنبال یافتن سرنخی از متهم به قتل جوانی ۲۰ ساله هستند.
به گزارش ایسنا، در۲۱ اردیبهشت ماه سال ۸۶ از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره درگیری منجر به فوت مشکوک از طریق بیمارستان به کلانتری ۱۶۱ ابوذر اعلام شد که با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات مقدماتی مشخص شد جوانی ۲۰ ساله به نام مجید بر اثر اصابت ضربات جسم تیز به ناحیه گلو و گردن و به علت خونریزی شدید و شدت ضربات وارده به قتل رسیده است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور شعبه اول بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان به محل وقوع درگیری منجر به جنایت در خیابان بلورسازی مراجعه و به تحقیق از شاهدان صحنه جنایت پرداختند؛ شاهدان صحنه درگیری در اظهارات خود عنوان داشتند که دو گروه از جوانان منطقه قلعه مرغی - خیابان بلورسازی با یکدیگر درگیر شدند.
با شناسایی افراد شرکت کننده در درگیری، تحقیقات از این افراد در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت. یکی از دوستان مقتول(مجید) که خود نیز از ناحیه چشم دچار مصدومیت شده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: من به همراه مجید و چند نفر دیگر از بچه های محل در حال عبور از خیابان بلورسازی بودیم که چند نفر جوان در ابتدای کوچه ایستاده بودند. آنها ما را صدا زدند و در ادامه به ما فحاشی کردند. مجید به آنها گفت بروید اما آنها با ما درگیر شدند. ناگهان یکی از آنها با چاقوی بزرگی مجید را از ناحیه گردن مجروح و زمانی که بر روی زمین افتاد آنها همگی از محل فرار کردند.
با توجه به اظهارات شاهدان صحنه جنایت، کارآگاهان موفق به شناسایی عامل جنایت به نام علی متولد ۱۳۵۸ شدند که پس از جنایت، از محل سکونت خود متواری شده بود.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به متواری بودن متهم، دستور انتشار تصویر این شخص از سوی قاضی پرونده صادر شده؛ لذا از کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۹ در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
دعوا بر سر جای خواب؛ انگیزه قتل باجناق
مرد جوان که بر سر جای خواب باجناقش را به قتل رسانده بود وقتی نتوانست رضایت اولیای دم را کسب کند برای سومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت.
به گزارش مهر، در این پرونده هادی ۲۷ ساله متهم است در تاریخ ۱۱ مهرماه سال ۸۸ باجناق خود به نام سعید را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.
هادی پس از دستگیری در شعبه ۷۴ دادگاه کیفری محاکمه شد که در جریان دفاع از خود گفت: من با چاقو ضربه ای به پای باجناقم زدم و هیچ گاه نمی خواستم او را به قتل برسانم.
پس از جلسه محاکمه، قضات دادگاه هادی را به قصاص محکوم کردند که با اعتراض او پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۴ دیوان عالی کشور فرستاده شد.
قضات دیوان عالی کشور نیز به حکم مجازات او نقص گرفته و پرونده را به دادگاه بازگرداندند تا مشخص شود ضربه او کشنده بوده یا نه.
پزشکی قانونی پس از بازگشت پرونده در گزارش نهایی خود ضربه هادی را کشنده اعلام کرد و مرد جوان برای دومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت.
هادی با تکرار ادعاهای قبلی خود گفت: شب حادثه جشن تولد خواهرزنم بود و ما خانه پدرزنم دعوت بودیم. هنگام خواب، بر سر جای خواب با باجناقم درگیر شده و با کاردی که زیر بالشت مخفی کرده بودم، ضربه ای به پایش زدم.
پس از آخرین دفاعیات متهم، قضات دادگاه به او فرصت دادند که در گفتگو با اولیای دم رضایت آنها را جلب کند.
در حالی که متهم نتوانسته بود رضایت اولیای دم را کسب کند، صبح یکشنبه برای سومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت و گفت: من قصد قتل نداشتم. وقتی با باجناقم درگیر شدم به دلیل اینکه قد بلند بود، چاقو به پایش اصابت کرد.
پس از آخرین دفاعیات متهم قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.
رهایی گروگان پس از ۹ روز
رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از شناسایی و دستگیری دو گروگانگیر و رهایی گروگان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ سید حسین اصلحی در تشریح این خبر گفت: به دنبال اعلام شکایت خانمی مبنی بر اینکه همسرش توسط پنج تن به سرکردگی فردی به هویت معلوم ربوده شده و گروگانگیران در قبال آزادی وی درخواست مبلغ هشت میلیارد ریال کرده اند، با توجه به حساسیت موضوع، بررسی آن به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان هرمزگان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران ضمن شناسایی منزل گروگانگیر در شهرستان کهنوج استان کرمان پس از اخذ نیابت قضایی به این شهر عزیمت کردند، افزود: کارآگاهان محل نگهداری گروگان در منزل یکی از گروگانگیران در شهرستان ایرانشهر را شناسایی و به محل اعزام شدند.
ماموران پس از ۹ روز پیگیری موفق شدند در یک عملیات ضربتی ضمن رهایی گروگان، دو گروگانگیر را دستگیر کنند.
وی با اشاره به اختلافات حساب ناشی از خرید و فروش موادمخدر به عنوان انگیزه این آدم ربایی، خاطرنشان کرد: با توجه به شناسایی سایر متهمان موضوع دستگیری آنان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.
انهدام باند سارقان لوازم داخل خودرو و کشف ۲۰۰ فقره سرقت در قم
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری باند ۳ نفره سارقان داخل خودرو در استان خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به ۲۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی قدمی افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو با توجه به حساسیت موضوع، جلساتی با فرماندهی انتظامی شهرستان قم برگزار شد.
ماموران کلانتری ۲۰ قم حین گشت زنی به راکب موتورسیکلت که با یک کاپشن لوازمی روی موتورسیکلت خود پوشانده بود مشکوک و به تعقیب وی پرداختند.
قدمی با بیان اینکه این شخص یک باطری خودرو همراه داشته است گفت: با انتقال وی به کلانتری در تحقیقات اولیه به ۴۰ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد.
در ادامه با وصول پرونده به پلیس آگاهی و بررسی سوابق متهم مشخص شد وی دارای سه فقره سابقه سرقت بوده که منزلش نیز مورد بازرسی قرار گرفت.
به گفته قدمی کارآگاهان محل نگهداری اموال مسروقه در یک گاراژ ضایعاتی را نیز شناسایی و متهم از همکاری همدست خود در این رابطه پرده برداشت.
وی با بیان اینکه همدستش نیز فردی سابقه دار است ادامه داد: هر دو به مواد مخدر شیشه اعتیاد دارند.
این دو متهم در نهایت به ۲۰۰ فقره سرقت اعتراف که با شناسایی و دستگیری مالخر اموال مسروقه، هر سه نفر جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی استان شدند.
انفجار ناشی از گاز منزل مسکونی را تخریب کرد
حجت الله جهانبخشی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی استان کرمانشاه به فارس گفت: انفجاری در یک واحد منزل مسکونی به علت نشتی گاز در شهر کرمانشاه رخ داد و حال دو نفر از اعضای خانواده وخیم است.
جهانبخشی با بیان اینکه این انفجار در شهرک آبادانی مسکن شهر کرمانشاه رخ داده، ادامه داد: شامگاه گذشته بر اثر انفجار در طبقه دوم، این واحد مسکونی تخریب شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی استان کرمانشاه از وخیم بودن حال دو نفر از اعضای خانواده خبر داد و افزود: این دو نفر در بیمارستان بستری هستند.
انفجار این واحد مسکونی به قدری شدید بود که به برخی از شیشه های منازل مجاور و بانک رفاه روبه روی آن خسارت وارد آمد و نیروهای آتش نشانی بلافاصله بر سر صحنه حاضر شدند و اقدامات لازم را انجام دادند.
آتش سوزی انبار بزرگ کارتن در کرج / آتش به کارگاه چوب بری سرایت کرد
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آتش سوزی انبار بزرگ کارتن در جاده مخصوص کرج به کارگاه چوب بری سرایت کرد.
ظهر امروز یکشنبه یک انبار بزرگ کارتن در ابتدای جاده مخصوص کرج به تهران دچار حریق شد و بخش های گسترده ای از این کارگاه در آتش سوخت.
سهراب شهبانی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج به مهر گفت: در این آتش سوزی که ظهر امروز به وقوع پیوست بخش های زیادی از یک انبار بزرگ کارتن خیابان برق واقع در جاده مخصوص کرج در آتش سوخت.
برای مهار این آتش سوزی شش تیم از ایستگاه های آتش نشانی کرج به محل حادثه اعزام شدند و عملیات در حال انجام است.
وی با بیان اینکه هنوز آماری از تلفات جانی یا خسارات مالی گزارش نشده است، یادآور شد: بررسی های اولیه نشان می دهد آتش سوزی به علت عدم رعایت نکات ایمنی و بی احتیاطی رخ داده است.
به گفته شهبانی رطوبت هوا و خیس بودن محیط تا حدودی مانع از شعله ور تر شدن آتس به مناطق و کارگاه های همجوار شده است.
نجات یک فروند یدک کش و سرنشینان از دام آتش
عملیات امداد و نجات یک فروند یدک کش و ۱۲ سرنشین آن در ۴۲ مایلی شمال بندر دیر، با موفقیت انجام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر ودریانوردی، علی ابراهیم زاده - رئیس اداره ایمنی وحفاظت دریایی اداره کل بنادر ودریانوردی استان بوشهر - در این باره گفت: در پی اعلام اضطرار فرمانده شناور حادثه دیده با مرکز جستجو و نجات دریایی دیر مبنی بر آتش سوزی یک فروند یدک کش حامل سنگ معدن بنام ALGHARIAH، بلافاصله هماهنگی لازم انجام گرفت و شناور ناجی ۸ به محل اعزام شد.
با رسیدن شناور ناجی ۸ به یدک کش حادثه دیده که از بوشهر به سمت قطر حرکت می کرد، عملیات امداد و نجات آغاز و تمامی ۱۲ سرنشین آن نجات پیدا کردند.
با اعزام یک فروند یدک کش به منطقه، شناور حادثه دیده نیز از خطر غرق شدگی نجات پیدا کرد.
نجات گردشگران خارجی از یخ زدگی در گاوخونی
حسین درخشان، سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات دو زوج گردشگر خارجی گرفتار در برف در منطقه تالاب گاوخونی خبرداد و به ایسنا گفت: ۶ نفرگردشگر دوچرخه سوار، اهل کشورهای اکوادور، فرانسه وسوئیس که از مرز ترکیه وارد خاک ایران شده بودند و قصد داشتند از طریق شهر ورزنه به سمت استان یزد ادامه مسیر دهند به علت بارش برف شدید درمنطقه تالاب گاوخونی در برف و کولاک گرفتار شدند.
چهار نفر از این گروه دوچرخه سوار که دو نفر اهل کشور سوییس و دو نفر دیگر اکوادری بودند به علت بارش سنگین برف و کولاک درتالاب گاوخونی گرفتار شده بودند که با تلاش امدادگران داوطلب جمعیت هلال احمر و کمک اهالی شهر ورزنه بامداد روز سه شنبه پس از چندین ساعت عملیات جست و جو آنها را یافته و درسلامت کامل به شهر ورزنه بازگرداندند.
این دو زوج گردشگر با مساعد شدن هوا، ورزنه را به سمت یزد ترک کردند.
قاتل خاموش ۲ قربانی گرفت
طی دو روز اخیر گاز گرفتگی در شهرهای ایران ۲ قربانی گرفت و ۲۳نفر را مسموم کرد.
ردیف زمان مکان تعداد جانباختگان تعداد مسمومان شرح ماجرا علت
۱ یکشنبه ۲۲ دی اصفهان، شهر وزوان از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه ۱ نفر مسموم نداشت استنشاق گاز منوکسیدکربن جان یک نفر را گرفت، در این حادثه مرد ۴۳ ساله بر اثر استنشاق گاز منوکسیدکربن جان خود را از دست داد این فرد بر اثر روشن کردن گاز پیک نیک در داخل خودرو جان باخت
۲ یکشنبه ۲۲ دی مدرسه راهنمایی شهید کریمیان روستای شرودان فلاورجان اصفهان جانباخته نداشت ۱۸ نفر

قاتل خاموش فصل سرما، دانش آموزان یک مدرسه راهنمایی در شهرستان فلاورجان اصفهان را راهی بیمارستان کرد، در این حادثه ۱۸ دانش آموز پسر بر اثر استنشاق گاز سمی مسموم شدند، این دانش آموزان به وسیله واحدهای امدادی ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان منتقل شدند

دلیل وقوع این حادثه استفاده نامناسب از وسایل گرمایشی بوده است
۳ شنبه ۲۱ دی استان خراسان جنوبی، روستای ملک آباد بیرجند جانباخته نداشت ۳ نفر

۳ نفر به علت مسمومیت با گاز منوکسیدکربن روانه بیمارستان شدند، به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ استان خراسان جنوبی گاز گرفتگی خانواده ۳ نفره ای اعلام شد، نیروهای اورژانس پایگاه یک شهری بیرجند به موقعیت اعزام شدند و پدر ۲۵ ساله، مادر ۲۳ ساله و کودک ۶ ماهه را که با استفاده از زغال نسبت به گرم کردن خانه خود اقدام کرده و دچار گاز گرفتگی شده بودند، نجات دادند، نیروهای اورژانس ۱۱۵ با انجام اقدام های پیش بیمارستانی ۳ فرد مسموم را به بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند منتقل کردند

علت این حادثه اعلام نشده است
۴ شنبه شب استان خراسان جنوبی، آیسک جانباخته نداشت ۲ نفر منوکسیدکربن در خراسان جنوبی ۲ نفر را روانه بیمارستان کرد، ماموریتی به کارکنان اورژانس در آیسک اعلام شد، در این حادثه ۲ نفر که دچار مسمومیت با گاز منوکسیدکربن شده بودند به درمانگاه این شهر منتقل شدند علت این حادثه اعلام نشده است
۵ یکشنبه ۲۲ دی خیابان رنگرزهای اراک ۱ نفر مسموم نداشت یک زن سالمند در اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در شهر اراک جان خود را از دست داد، به مرکز اطلاع رسانی اورژانس اراک اطلاع داده شد زن سالمندی که در منزل خود به تنهایی زندگی می کرده است دچار مسمومیت با این گاز خطرناک شده است، بلافاصله یک واحد امداد اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد که بعد از رسیدن تکنسینهای اورژانس به محل گزارش شده، مشخص شد ساعتها از مرگ مصدوم می گذرد و ایشان فاقد شرایط احیای قلب و ریوی می باشند علت این حادثه اعلام نشده است

۴۷۲۸۲