به گزارش ملت ایران به نقل ازایسنا، سرهنگ سعید لیراوی، در ادامه افزود: پس از مدت‌ها تحقیقات مأموران تجسس اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در خصوص اقدامات دو تن از قاچاقچیان مواد مخدر در جنوب تهران، به نتیجه رسید و ماموران موفق شدند محل تردد این متهمان و همچنین محل انبار مواد مخدر قاچاق را شناسایی کنند.

وی ادامه داد: برابر هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضایی بازداشت متهمان در دستور کار مأموران این یگان قرار گرفت و تیمی از ماموران برای دستگیری آنها وارد عمل شدند که متعاقب آن مشخص شد این دو نفر چند روز پیش از یکی از شهرستان‌های جنوبی کشور اقدام به بارگیری مواد مخدر کرده و برای توزیع خرده فروشی در حال انتقال آن به تهران هستند.

سرهنگ لیراوی اظهارکرد: با کنترل مبادی ورودی جنوب تهران ماموران موفق شدند خودروی این دو قاچاقچی را در محدوده خیابان طیب تهران شناسایی کرده و در اقدامی غافلگیرانه هر دو را دستگیر و برای تحقیقات به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل کنند.

براساس گزارش سایت پلیس، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: این دو متهم که " امین " و " فرزاد " نام داشتند در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر در تهران اعتراف کرده و به همراه ۶ کیلو و ۹۷۲ گرم شیشه و ۹۹۹ گرم کراک کشف شده به دادسرا معرفی شدند.