ملت ایران: فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: کارآگاهان متهم به قتلی را که به خاطر اعتیاد به موادمخدر صنعتی، زن دایی خود را به قتل رسانده بود، دستگیر کردند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ رحمت الله طاهری در این باره گفت: این جنایت در شانزدهمین روز از فروردین‌ماه در محله‌ای در شاهرود به وقوع پیوست.

وی با اشاره به قتل زنی ۶۰ ساله با ضربات چاقو در این حادثه، اظهار داشت: عامل این جنایت برای گمراه‌کردن پلیس منزل را به آتش کشیده بود که با حضور به موقع مأموران آتش‌نشانی جنازه مقتوله صدمه‌ای ندید.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: در اظهارات همسر مقتوله مشخص شد مقادیری طلاجات به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون ریال از منزل به سرقت رفته است.

طاهری با اشاره به تلاش چندین ماهه ماموران جنایی از شناسایی مته به قتلی که معتاد به موادمخدر صنعتی و خواهرزاده شوهر مقتوله است با هویت(س - س) خبر داد و خاطرنشان کرد: این فرد خارج از استان سکونت داشت و عامل این جنایت شناسایی شد.

وی با اشاره به اعترافات متهم، گفت: روز حادثه وی برای سرقت به منزل دایی‌اش رفته که با زن‌دایی‌اش مواجه می‌شود و پس از قتل او با ضربات چاقو و سرقت طلاجات منزل را به آتش می‌کشد.

فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به دستگیری دو فرد دیگر در ارتباط با فروش طلاجات سرقتی، افزود: اعتیاد به موادمخدر و اعتماد نابجا عامل این قتل بود.