ملت ایران، فارس به نقل از خبرگزاری " فرانسه "، پلیس آمریکا روز گذشته(سه شنبه) اعلام کرد که مردی را در مقابل صفحه نمایش سالن تئاتری که قرار بود جدیدترین فیلم بتمن را به نمایش بگذارد، ‌ دستگیر کرده است که کیفی پر از سلاح با خود به همراه داشت.

بر اساس این خبر، ‌ پلیس شهر " وست لیک " ایالت " اوهایو " در این باره اعلام کرده است که یکی از افسران پلیسی که خارج از ساعت خدمت خود بود، اواخر روز شنبه هفته جاری فردی به نام " اسکات اسمیت " ۳۷ ساله را که کیفی شامل یک هفت تیر پر شده مدل " گراک "، دو فشنگ دان کاملا پر و سه چاقو به همراه داشت، در سینمای محلی این ایالت دستگیر کرده است.

پلیس با صدور بیانیه ای اعلام کرده که اسمیت یک چاقوی دیگر نیز به همراه داشته است.

جستجوی خانه اسمیت نیز به کشف تعدادی اسلحه و مهمات منجر شد.

در این خبر آمده است که اسمیت تنها فرد حاضر در سالن سینما بوده است.

خبر دستگیری اسمیت با کیفی پر از مهمات در شرایطی گزارش می شود که در تاریخ ۲۰ جولای سال جاری دوازده آمریکایی در جریان تیراندازی در سالن سینمای کلورادو کشته و ۵۸ نفر دیگر نیز زخمی شدند؛ دادستان های آمریکا قرار است با مرور پرونده این تیراندازی درباره چگونگی متهم کردن اسمیت تصمیم گیری کنند.

ماه گذشته میلادی نیز پلیس آمریکا فردی را در ایالت " مریلند " در نزدیکی واشنگتن دستگیر کرد که انباری از مهمات داشت و رئیس خود را تهدید کرده بود و نگرانی هایی را درباره اینکه از قاتل تیراندازی کلورادو الهام گرفته است، ایجاد کرده بود.