ملت ایران،

ماموران پلیس امنیت تهران موفق شدند یکی از اراذل و اوباش سطح یک را که مدتی متواری بود شناسایی و دستگیر کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا محرابی با اعلام دستگیری یکی از اراذل و اوباش سطح یک که از سال ۹۰ تحت تعقیب ماموران این یگان بود، خبر داد و گفت: مدتی پیش پرونده ای با موضوع شرارت، تخریب، ضرب و جرح عمدی با چاقو از سوی مقام قضایی به ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ارجاع شد.

وی افزود: متهم این پرونده یکی از اراذل و اوباش سطح یک شهرستان ری معروف به " حسین لره " بود که از سال ۱۳۹۰ از تهران فرار کرده و با سکونت های موقتی در شهرستان های مجاور تهران سعی داشت مانع از شناسایی و دستگیری اش شود.

سرهنگ محرابی عنوان داشت: با ارجاع پرونده به ماموران این یگان تحقیقات مقدماتی برای شناسایی محل این شرور آغاز و مشخص شد که خانواده وی در محله ۱۳ ابان زندگی می کنند و وی در حال حاضر به صورت مجردی در خارج از تهران است اما یک آپارتمان در محله نواب دارد که هر از گاهی به آنجا مراجعه کرده و مدتی زندگی می کند.

این مقام انتظامی افزود: بر همین اساس، محل زندگی وی در محدوده نواب شناسایی و تحت نظر قرار گرفت تا اینکه ماموران دریافتند این فرد شب ها در باغ یکی از دوستانش در " اسلامشهر " مخفی شده که بلافاصله پس از هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری وی به محل اعزام شدند.

سرهنگ محرابی اظهار داشت: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه شب گذشته این متهم هنگام تردد با خودروی خود در محل مذکور محاصره و پس از یک سال فرار بازداشت شد که در بازرسی از خودروی وی نیز تعدادی سلاح سرد، ادوات قمار و مصرف مواد مخدر و همچنین اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران در پایان با اشاره به اعتراف متهم به جرایم خود در جریان بازجویی ها، گفت: " پس از تکمیل پرونده برابر دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای " شهر ری " متهم برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.