مرگ هولناک رویا زن جوان کرجی درجنایت اسیدی شوهرنقاش

مردی در اقدامی جنون‌آمیز همسرش را در برابر دیدگان کودکش کشت و بدنش را با اسید سوزاند. این مرد وقتی با دستان خون‌آلود بچه‌اش را در آغوش گرفته بود بین همسایه‌ها ایستاد و با خونسردی گفت همسرش را کشته است.

به گزارش ایران ساعت ۱۳ ظهر یکشنبه ۱۵ مرداد ماه سال جاری اهالی محله سنگبری خرمدشت کرج با فریادهای زن و مردی جوان که در خانه‌شان بشدت در حال مشاجره بودند مقابل خانه آنان رفتند.

همسایه‌ها که فریادهای کمک زن جوان و گریه‌های پسر ۲ ساله‌اش را می‌شنیدند تصمیم گرفتند داخل خانه بروند و مادر و کودک را از دست مرد عصبانی نجات دهند.

پس از گذشت چند دقیقه از این ماجرا مرد صاحبخانه دست از کتک زدن همسرش برداشت و با آرام شدن فضای آنجا، اهالی محل به خیال این که مرد جوان آرام شده است به خانه‌های خود برگشتند.

چندین ساعت بعد که هوا تاریک شده بود این بار همسایه‌ها‌ با صحنه‌ هولناکی روبه‌رو شدند. مرد جوان که بچه‌اش را با لباس خون‌آلود در آغوش داشت از خانه بیرون آمد و با رفتارهای مرموزش قصد داشت به طور پنهانی از خانه خارج شود. هنگامی که چند تن از همسایه‌ها نگران سرنوشت همسر وی شدند برابر مرد ایستادند و ماجرای خونی بودن لباس پسر ۲ ساله‌اش را
جویا شدند.

مرد صاحبخانه که حالت عجیبی داشت و آشفته بود ادعای وحشتناکی کرد و به همسایه‌ها گفت که همسرش را به قتل رسانده است.

بدین ترتیب چند تن از همسایه‌ها برای بررسی ادعاهای مرد صاحبخانه به خانه وی رفتند و با صحنه هولناکی روبه‌رو شدند. جسد غرق در خون زن جوان جلو آشپزخانه افتاده بود و شواهد نشان می‌داد مدت کوتاهی است که چاقو خورده بنابراین برای نجات این زن، وی را به بیمارستان منتقل کردند ولی پزشکان گفتند که از مرگ زن جوان چند ساعتی گذشته است و این در حالی بود که عامل جنایت با بچه‌اش گریخته بود. با مخابره شدن این جنایت خانوادگی به پلیس دقایقی بعد، تیمی از کلانتری پای در قتلگاه زن جوان گذاشتند و در بررسی‌های نخستین خود دریافتند مرد ۲۶ ساله به نام «فرشید» پس از به قتل رساندن همسر ۲۲ ساله‌اش «رؤیا» روی بدنش اسید ریخته و سپس به همراه پسرش فرار کرده است.

با مخابره قتل به بازپرس کشیک قتل کرج، وی پس از حضور در صحنه جنایت به تیمی از کارآگاهان اداره قتل آگاهی کرج دستور داد این مرد را دستگیر کنند. کارآگاهان برای بررسی ماجرای جنایت دست به تجسس‌‌های میدانی زدند و با ردیابی‌های ویژه موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند. وی که در شرایط عادی قرار نداشت ادعا کرد که به دلیل برخی اختلافات و درگیری‌‌های لفظی دست به این جنایت زده است. وی در ادامه افزود: من نقاش ساختمان هستم و با این کار خرج خود و خانواده‌ام را تأمین می‌کردم و زندگی خوبی با رؤیا داشتم ولی این اواخر دچار اختلاف با یکدیگر شده بودیم و رابطه‌مان سرد شده بود و با هم درگیر می‌شدیم تا این که امروز و در آخرین مشاجره کنترلم را از دست دادم و با چاقو همسرم را از پای درآوردم سپس روی بدنش اسید ریختم.

در شاخه دیگری از تحقیقات مشخص شد فرشید دچار بیماری روان‌پریشی است و کارت قرمز دارد و به دلیل نارسایی‌‌های روحی و روانی مرتکب جنایت شده است.

بنابرگزارش، بازرس پرونده برای بررسی سلامت روحی و روانی فرشید وی را برای انجام آزمایشات روانی به پزشکی قانونی منتقل کرد و تلاش برای بررسی سایر ابعاد این جنایت ادامه دارد.