به گزارش ملت ایران به نقل از همشهری آنلاین، پنج زن که در صف مرغ بودند به‌دلیل ازدحام جمعیت با کولر گازی برخورد کرده و دچار برق‌گرفتگی شدند.
حسن عباسی رئیس روابط عمومی اورژانس تهران با اعلام این خبر به همشهری گفت: ساعت ۱۲:۵۰پنجشنبه ۲۹تیر‌ماه سال‌جاری گزارشی در اختیار اورژانس قرار گرفت که نشان می‌داد پنج زن در صف خرید مرغ با نرخ دولتی دچار حادثه شده‌اند. به همین‌خاطر امدادگران بلافاصله راهی محل حادثه در خاوران شدند.

وی ادامه داد: بررسی‌ها نشان می‌داد که پنج زن(۷۰ساله، دو نفر ۳۵ساله، ۳۱ساله و ۳۸ساله) که در صف مرغ ایستاده بوده‌اند به‌دلیل ازدحام جمعیت با کولر گازی برخورد کرده و دچار برق‌گرفتگی شده‌اند. امدادگران اورژانس به سرعت چهار نفر از آنها را به بیمارستان بعثت نیروی هوایی و یکی از آنها را به بیمارستان هفتم تیر منتقل کردند. وی افزود:

امدادگران وقتی زنان را به بیمارستان رساندند، همه آنها در قید حیات بودند و گزارشی درخصوص وضعیت حالشان به ما اعلام نشده است. بنابر این گزارش اظهارات رئیس روابط عمومی اورژانس در حالی صورت می‌گیرد که در روزهای گذاشته شایعه‌ای در سایت‌ها و شبکه‌های مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه سه نفر از حادثه دیدگان، جانشان را از دست داده‌اند. خبرنگار همشهری روز گذشته با بیمارستان تماس گرفت تا از وضعیت چهار زنی که به آن بیمارستان منتقل شده بودند باخبر شود که به‌رغم تلاش زیاد، جوابی به‌دست نیامد.