به گزارش ملت ایران به نقل از مهر،سخنگوی سازمانآتشنشانیتهران گفت: در جریان دوحادثهمرگبار در شامگاه شنبه چهار نفر از شهروندان تهرانی جان خود را از دست دادند.

جلال ملکی در خصوص نخستین تصادف اظهار داشت: ساعت ۲۲:۲۰ شنبه یک مورد تصادف در مسیر شرق به غرب جاده قدیم کرج به سازمان آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۹ و گروه نجات ۷ راهی محل حادثه شدند.

وی افزود: در بررسیها مشخص شد در مسیر کندرو یک دستگاه کامیون که حامل بار مصالح ساختمانی بود به شدت با یک دستگاه پراید برخورد کرده و هر دو خودرو از مسیر اصلی منحرف و به حاشیه جاده کشیده شده بودند. خودروی پراید داخل جویآب سقوط کرده و کامیون نیز بر روی پراید واژگون شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: زن و مرد میانسالی در داخل خودروی پراید گرفتار شده بودند که آتش نشانان پس از ساعتی تلاش هر دوی آنها را از داخل پراید خارج کرده که امدادگران اورژانس مرگ آنها را تایید کردند.

وی با اشاره به حادثه دوم نیز اظهار داشت: ساعت ۲۳:۱۱ در مسیر شرق به غرب اتوبان همت نرسیده به خروجی امام علی(ع) یک دستگاه پرشیا به دلیلی نامعلوم از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردریل ها در مسیر مقابل بر روی سقف واژگون شده بود.

در جریان این تصادف دو سرنشین خودرو از شیشه ها به بیرون پرت شده و دو سرنشین دیگر در داخل خودرو گرفتار شده بودند. امدادگران اورژانس پس از حضور در محل مرگ دو پسر جوان که از خودرو به بیرون پرت شده بودند را تایید کردند. دو سرنشین دیگر پرشیا نیز در وضعیت وخیمی به سر می بردند که بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند.