به گزارش ملت ایران به نقل از فارس پس از دو مورد آدمخواری که اخیرا در آمریکا رخ داد، این بار کشور برزیل شاهد یک پرونده قتل و آدمخواری است.

سه نفر به جرم قتل و خوردن گوشت تن سه زن در برزیل دستگیر شدند. این افراد اعلام کرده‌اند که این بخشی از آداب آدمخواری آن‌ها بوده و این کار را با هدف تزکیه روح و کنترل جمعیت انجام داده‌اند.

این سه نفر که یک زوج حدود ۵۰ ساله و یک زن ۲۵ ساله‌اند، متهم هستند که بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ سه زن بین ۱۷ تا ۳۱ ساله را در شمال شرقی ایالت " پرنامبوکو " برزیل به قتل رسانده و خورده‌اند.

" پابلو برنگوئر " سخنگوی پلیس در مصاحبه با خبرنگاران در این‌باره گفت: متهمین پذیرفته‌اند که گوشت تن قربانیان خود را خورده‌اند.

وی همچنین ادامه داد که پلیس احتمال مرتبط بودن ۴ مورد قتل دیگر با این افراد را نیز در دست بررسی دارد. به گفته برنگوئر هریک از این سه نفر نهایتا به ۳۰ سال حبس محکوم می‌شوند.

متهمین مدعی شده‌اند که این آدمخواری را به عنوان بخشی از مراسمی موسوم به " ال کارتل " و با هدف کنترل جمعیت انجام داده‌اند.

به گفته سخنگوی پلیس، متهمین قربانیان خود را از میان کسانی که زندگی ناپاکی داشته‌اند انتخاب کرده و سپس با وعده کار و استخدام به آن‌ها نزدیک می‌شده‌اند.

حدس زده می‌شود که قاتلین پس از کشتن این افراد، گوشت تن آن‌ها را جدا کرده، و با آن کیک و کلوچه پخته‌اند.

علاوه بر این حادثه، آمریکا نیز در دو هفته اخیر شاهد دو مورد گزارش آدمخواری بوده است.