به گزارش سرویس اجتماعیملت ایران: یک مرد در ایالت میشیگان آمریکا، با اتهام قتل نوزاد خود روبروست. دادستان اعلام کرده است که نوزاد دختر وی حدود دو سال پیش ناپدید شده است.

دادستان کل ایالت میشیگان اضافه کرده است که در یک پرونده جنایی در روز جمعه برای " شان فیلیپس " به اتهام قتل دخترش کاترین، تشکیل پرونده داده است. گفتنی است شان فیلیپس تنها ۲۳ سال سن دارد.

دادستان اضافه کرد که تشکیل این پرونده، ما را برای اجرا شدن عدالت برای این کودک، یک گام به جلو خواهد برد.

کاترین فیلیپس در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۱ در حالی که تنها ۴ ماه و نیم داشت، ربوده شد. مادر نوزاد، شوهرش را عامل ناپدید شدن نوزاد دانسته بود.

گویا در روز ناپدید شدن نوزاد، زن و شوهر با هم مشاجره کرده و مرد، نوزاد را با خود برده است.

روز بعد پلیس برای دستگیری مرد به خانه پدر و مادر وی می رود اما خبری از نوزاد نیست.

دادستان در مصاحبه با خبرگزاری ها در نطقی متاثر کننده اظهار داشت: " ابتدا همه فکر می کردیم که این یک پرونده آدم ربایی است. جستجو های گسترده ای برای یافتن کاترین انجام شد. متاسفانه در حال حاضر باید اعلام کنم که دیگر نوزاد در میان ما نیست و در اوج بیگناهی به دستان پدر خویش کشته شده است. این پرونده واقعا متاثر کننده است. کاترین اولین تولد خود را تجربه نکرد. کودکستان را تجربه نکرد. هیچ جشنی را تجربه نکرد. "

در حال حاضر پدر این نوزاد در زندان شهر کارسون در ایالت میشیگان به سر می برد و گفته ها حاکی از آن است که به علت مشخص نبودن قتل درجه اول یا درجه دوم، حداقل مجازات برای وی ده سال حبس است.