ملت ایران: فروردین امسال، به دنبال درگیری گروهی در شهرستان خرم آباد، مرد جوانی با ضربات چاقو به قتل رسید و مأموران زمانی که تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت را شروع کردند، دریافتند که مردی به نام نادر در این حادثه نقش داشته است. از همان زمان نادر تحت تعقیب پلیس قرار گرفت اما بررسی ها نشان می داد که وی بعد از جنایت از استان لرستان گریخته و به خراسان رضوی فرار کرده است.

درحالی که تحقیقات برای دستگیری این مرد ادامه داشت، کارآگاهان پلیس مشهد در جریان چند فقره سرقت مسلحانه از منازل در این شهر قرار گرفتند و جست وجو برای شناسایی و دستگیری سارقان را شروع کردند. آنها در بررسی های تخصصی متوجه شدند که یکی از سارقان نادر نام دارد و وی همان کسی است که به اتهام قتل از سوی پلیس استان لرستان تحت تعقیب است. درحالی که تحقیقات برای دستگیری نادر ادامه داشت، کارآگاهان باخبر شدند که وی از مشهد نیز گریخته و راهی استان مرکزی شده است. سرهنگ احمدی، رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با بیان این خبر گفت:

زمانی که مأموران در حال جست وجو برای پیدا کردن ردی از مرد جنایتکار بودند، متوجه شدند که وی با یک خودروی زانتیا در شهرستان ساوه تردد می کند بنابراین دستور بازداشت او صادر شد تا اینکه چند روز پیش وقتی این مرد برای انجام کاری به تهران آمده بود، در مسیر بازگشت به ساوه ردگیری شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی که سایه به سایه در تعقیب متهم بودند، هنگام ورود خودروی این مرد به شهرستان ساوه، یک تصادف ساختگی ایجاد کردند و به این ترتیب خودروی مرد جنایتکار متوقف شد. او زمانی که برای بررسی خسارت از ماشین پیاده شده بود، به محاصره پلیس درآمد و دستگیر شد. مرد جنایتکار در بازجویی ها به شرکت در درگیری منجر به قتل اعتراف کرد و برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس استان لرستان قرار گرفت.