به گزارش ملت ایران به نقل از قانون: زنی که در ورود به خانه های مردم و سرقت از آن ها تبحر خاصی داشت تا جایی که بعضی به او زن عنکبوتی می گویند، به دام پلیس افتاد.

متهم از سوی شکات شناسایی شده و خود نیز به بیش از ۷ فقره سرقت منزل و طلاجات شهروندان اعتراف کرده است.

چندی پیش در پی مراجعه تعدادی از شهروندان و اهالی ساکن در محدوده بی سیم تهران مبنی بر اینکه زنی ۵۰ ساله در فرصتی مناسب با ورود به منازل اقدام به سرقت طلا و اشیاء قیمتی می کند، پرونده ایی در این رابطه تشکیل و بلافاصله در دستور کار ماموران معاونت تجسس کلانتری ۱۵۹ بی سیم قرار گرفت.

در تحقیقات پلیسی و بررسی ساعات وقوع و همچنین کنترل مجرمین رها شده موجود در سیستم فایلر آگاهی ماموران موفق به شناسایی هویت زن ۵۰ ساله به نام " مریم " شدند که به تازگی از زندان آزاد شده بود. مشخصات ظاهری این زن سارق که زنی حدوداً ۵۰ ساله، سیاه چهره، لاغر اندام و بلند قد بود اخذ و در اختیار واحدهای گشتی و ماموران گشت نامحسوس کلانتری قرار گرفت.

با به دست آمدن مشخصات ظاهری متهم تلاش برای دستگیر وی آغاز شد در ادامه گشت زنی های هدفمند و عملیات تعقیب و مراقبت پلیسی انجام شد تا اینکه ساعت ۱۸ و ۱۰ دقیقه ۱۶ تیرماه ۹۲ یکی از واحدهای گشتی موفق به شناسایی سارق که در حال پرسه زنی در خیابان شوش شرقی بود شده و بلافاصله وی را دستگیر کردند و در بازرسی از کیف همراه وی مقداری طلاجات به میزان تقریبی ۲ میلیون تومان کشف نمودند.

متهم پس از دستگیری بلافاصله به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های فنی و پلیسی قرار گرفت که در خلال تحقیقات پلیسی و در بررسی سیستم فایلر آگاهی مشخص شد " مریم " سابقه دار بوده و طی دو سال گذشته نیز به اتهام سرقت منزل در خیابان های اتابک، منصور و ۱۷شهریور توسط کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شده است.

متهم از سوی شکات شناسایی شده و خود نیز به به بیش از ۷ فقره سرقت منزل و طلاجات شهروندان اعتراف کرده است.