علی فرخ‌زاد -قائم‌مقام ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین- اظهار کرد: با توجه به رویکرد اشعار دولت تدبیر امید مبنی بر نوروزی متفاوت، باید با برنامه‌ریزی و مدیریت بهتر خدمتگزار مردم باشیم.

وی ادامه داد: از محورهای مهم توسعه استان گردشگری است و راهی جز گردشگری برای توسعه استان وجود ندارد.

معاون عمرانی استاندار خاطرنشان کرد: استان قزوین ظرفیت‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی بالایی دارد و مجتمع‌های اقامتی را باید به‌عنوان زیرساخت مورد توجه قرار دهیم.

وی افزود: موضوع گردشگری در توسعه استان قزوین اثرگذار بوده و باید موردتوجه جدی قرار گیرد.

فرخزاد اضافه کرد: استان قزوین در ابعاد مختلف فرهنگی، تاریخی، باستانی و طبیعت از ظرفیت ویژه‌ای برخوردار است که در جهت توسعه این ابعاد برای اقامت مسافران نیازمند برنامه‌ریزی ویژه‌ای هستیم.

معاون امور عمرانی استاندار قزوین تصریح کرد: اقامتگاه‌های رسمی اولویت نخست در اسکان مسافران بوده که بخشی از مشکلات در این زمینه مرتفع شده و همه مسئولان باید همکاری لازم را داشته باشند.

وی اظهار کرد: بخش گردشگری استان قزوین نیازمند سرمایه‌گذاری بوده و با سیاست‌های تشویقی سرمایه‌گذاران به این سمت هدایت می‌شوند.

فرخزاد ادامه داد: همه مدیران باید در جهت توسعه گردشگری گام برداشته و در جهت رونق اقتصادی در این حوزه تلاش کنند.

معاون امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و تشکل‌ها در توسعه گردشگری، خاطرنشان کرد: با مدیریت و برنامه‌ریزی باید دولت و بخش خصوصی با همکاری و تعامل مطلوب در جهت تحقق اهداف تعیین‌شده در حوزه گردشگری اقدام کنند.