سید محمد علوی بازیکن سابق فولاد خوزستان  درباره اتفاقات بازی فولاد و سیاه جامگان گفت: صحنه های بازی را دیدم و فکر می کنم دوره بیرون کشیدن تیم تمام شده است، اگر قرار بر این باشد که صحنه ها چک شود باید در تمام بازی ها صحنه ها چک شوند نه تنها برای فولاد اینگونه باشد. آقای حیدری از دوستان من است و فکر می کنم تحت تاثیر قرار گرفت.اگر قرار باشد این اتفاق باب شود دیگر سنگ روی سنگ بند نمی آید، فوتبال ما آنقدر مشکل دارد که جایی برای این مشکل نداریم.


بازیکن سابق تیم ملی درباره صحبت های مهرداد میناوند نیز گفت: فکر می کنم که اقای میناوند نباید صحبتی می کرد، صحبت های ایشان به معنای حمایت از کار اقای عزیزی بوده است، اقایان بدانند سعداوی تنها نیست و تمام خوزستان پشت مربی بومی خود هستند.

وی در ادامه افزود: خداداد یکی از دوستان من است و احترام خاصی برای او قائل هستم اما وقتی حرف از خوزستان می شود ما استانمان را تنها نمی گذاریم. نباید از نجابت و اخلاق سعداوی سو استفاده شود.


علوی در ادامه نیز افزود: فولاد تیم خوبی است وفرصت نیاز دارد تا به دوران اوج باز گردد، من فکر می کنم یک دوره ٥ ساله باید به اقای سعداوی فرصت داده شود تا به مانند قبل نماینده های زیادی در تیم ملی داشته باشیم. بالاخره هیات مدیره و اقای اژدری زاده اینکه حمایت خوبی از سعداوی داشته اند، عالی است.