به گزارش ملت ایران به نقل از سایپا نیوز، محمد علی قادری در خصوص فروش فوری خودرو های تیبا، خانواده محصولات x۱۰۰ و وانت دیزل گفت: فروش این محصولات با موعد تحویل حداکثر ۳۰ روزه هم اکنون برقرار می باشد. پیش فروش نقدی تیبا و محصولات خانواده x۱۰۰ با موعد تحویل مرداد تا مهر ماه ۹۲ با سود مشارکت ۲۵ درصدی جاری می باشد و پیش فروش نقدی وانت های بنزینی و دو گانه سوز با سود مشارکت ۱۸ درصدی و موعد تحویل مرداد ماه ۹۲ نیز شامل این طرح فروش می باشد.

وی افزود: تعهدات انواع محصولات گروه خودرو سازی سایپا و پیش فروش خودرو تندر ۹۰، پارس تندر، تیانا و پیکاپ به زودی اعلام خواهد شد. در ضمن صدور پیش فاکتور جهت اخذ تسهیلات بانکی و خودرو های فرسوده در حال حاضر جاری می باشد.
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خاطر نشان کرد: هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانیwww. saipagroup. ir و یا نمایندگی های مجازگروه سایپا در سراسر کشور اقدام به ثبت نام و تحویل خودرو نمایند. همچنین مرکز ارتباط با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با شماره تلفن ۰۹۶۷۷۰ پاسخگویی سوالات مشتریان خواهد بود.