رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با پیش بینی اینکه قیمتها در بازار مسکن پس از انتخابات ریاست جمهوری ثبات پیدا می کند، گفت: در حال حاضر به دلیل افزایش قیمتها، بازار در رکود است اما امیدواریم که این شرایط تغییر کند.

مصطفی قلی خسروی با اشاره به اینکه افزایش قیمت مسکن از سال گذشته و بهمن ماه شروع شد، گفت: با توجه به افزایش قیمت مسکن، توان خرید در میان مردم کم شده است اما امیدواریم که با ثبات قیمتها، خریدو فروش رونق پیدا کند.

وی با اشاره به پیش بینی بازار مسکن در آینده، اظهار داشت: بسیار به آینده بازار مسکن خوش بین هستم و معتقدم که پس از پایان دولت دهم تغییراتی در قیمت مسکن بوجود می آید.

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک تصریح کرد: پس از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری قیمتها در بازار مسکن ثبات پیدا می کند اما در حال حاضر به دلیل افزایش قیمتها، بازار در رکود است اما امیدواریم که این شرایط تغییر کند.

خسروی با بیان اینکه تغییر در سیاست داخلی و خارجی کشور می تواند در قیمت نهایی مسکن موثر باشد، گفت: با روی کار آمدن دولت و تغییراتی که در سیاست خارجی و داخلی ایجاد می شود، یک ثبات قیمتی را شاهد خواهیم بود، زیرا در هر دولتی احتمال هر نوع تغییری وجود دارد.

وی افزود: یک گفتمان سیاسی و یا سیاست متفاوت می تواند تمامی شرایط را تغییر دهد و یا اینکه با یک حرکت سیاسی قیمتها با تغییرات زیادی مواجه شوند، بنابراین باید منتظر انتخابات ریاست جمهوری ماند.