به گزارش ملت ایران به نقل از افکارنیوز، یکی از عرضه کنندگان محصولات اپل در بازار کامپیوتر پایتخت با بیان این مطلب گفت: طی هفته گذشته حتی یک لپ تاپ به فروش نرسانده است.

با وجودی که نرخ دلار آزاد از حدود اواخر هفته گذشته روندی نزولی داشت و برخی از فعالان بازار قیمت ها را تا حدودی کاهش داده اند، اما از خرید و فروش در بازار به ویژه در مورد لپ تاپ خبری نیست و به قول کسبه، بازار قصد ندارد از خواب زمستانی بیدار شود.

بر اساس اعلام فعالان بازار، از نیمه دوم اسفند ماه وضعیت بازار به شدت وخیم شده است و همان میزان تقاضایی که برای کالاهای ارزان قیمت هم وجود داشت دیگر وجود ندارد. یکی از عرضه کنندگان محصولات اپل در بازار کامپیوتر پایتخت با بیان این مطلب گفت: طی هفته گذشته حتی یک لپ تاپ به فروش نرسانده است.

این فعال بازار افزود: با توجه به شرایط موجود به احتمال زیاد در سال جدید نباید منتظر ورود سریع تکنولوژی های جدید به بازار باشیم. زیرا نقدینگی در بازار به شدت کم شده است و واردکنندگان توان واردات محصولات جدید را ندارند. یکی دیگر از کسبه بازار کامپیوتر هم با تایید این مطلب که فصل بهار در راه است، اما بازار همچنان در خواب زمستانی است اعلام کرد، از هفته گذشته تاکنون تعدادی از واحدهای فروشگاهی اقدام به تعطیلی واحد خود کرده و گروهی نیز اعلام کرده اند به کل قصد دارند از این حوزه خارج شوند.


برای مشاهده عکس در سایز بزرگتر روی کلیک کنید