به گزارش ملت ایران به نقل از پرشین خودرو، میثم مظفرافزود: با برنامه ریزی های انجام شده در روزهای تاسوعا و عاشورا، ۲۰۰ دستگاه ون و سواری در منطقه یک تهران مستقر خواهند شد تا عزادارانی که در منطقه چیذر اقدام به برگزاری مراسم های مذهبی می کنند را رایگان جابجا کنند.
وی اظهار کرد: علاوه بر این در منطقه ۱۱ شهرداری، در مهدیه تهران خیابان مولوی، تقاطع ولیعصر نیز تعدادی ون مستقر خواهند شد تا عزاداران را جابجا کنند.
مظفر درباره مسیر حرم عبدالعظیم حسنی(ع) در شهرری گفت: ۲۰ دستگاه ون نیز در ضلع شرقی حرم عبدالعظیم(ع) مستقر خواهد شد تا به شهروندان خدمات مناسب و صلواتی ارایه کند.
مدیرعامل تاکسیرانی تهران نیز درباره استقرار ون ها و سرویس های ویژه تاکسیرانی در سایر نقاط تهران نیز گفت: تاکسی ها مکلف هستند در نقاط مختلف شهر و نیز پایانه ها سرویس های ویژه ای به شهروندان ارایه کنند و تا پایان ساعات شبانه و مراسم عزاداری درسطح شهر حضور خواهند داشت.
مظفر افزود: علاوه بر خدمات ارایه شده، شهروندان می توانند از خدمات و سرویس های شرکت های خصوصی تاکسیرانی هر منطقه، که به راحتی با یک شماره چهاررقمی قابل دسترس هستند، در ایام محرم بویژه تاسوعا و عاشورا استفاده کنند.
مدیرعامل تاکسیرانی با بیان اینکه بر تخلفات تاکسیرانان متخلف بیشتر از روزهای عادی نظارت می شود، گفت: خودروهای گشتی و واحدهای نظارتی تاکسیرانی بر رفتار تاکسیرانان نظارت خواهند داشت.
وی از شهروندان خواست با مشاهده و درخواست غیرمتعارف تاکسیرانان در این شب های سوگواری مراتب را به سامانه ۱۸۸۸ با ذکر پلاک خودرو گزارش دهند.