به گزارش ملت ایران، علی ضیا روز گذشته در برنامه «ویتامین۳» به خاطر توفیقات تیم مذاکره کننده تشکر کرده بود، اما برخی از صحبت هایش در این باره به کنایه تعبیر شد. به همین دلیل او امروز از رئیس جمهور به دلیل سوء برداشت صحبت هایش عذرخواهی کرد.


علی ضیا در ابتدای صحبت هایش گفت: «یاد گرفتیم که بزرگی آدم ها با سه چیز، سلام، تشکر و معذرت خواهی گره خورده است. در تمام مدت حضورم در رسانه​ها، با خوشی مردم سرزمینم شاد بودم و از ناراحتیشان، غمگین شدم و مثل همه بابت اتفاق خوشایند توفقات تیم مذاکره کننده خوشحال شدم.»

او ادامه داد: «متاسفانه برخی ازحرف های من دربرنامه روز گذشته به غلط برداشت شد و بسیاری را دچار سو تفاهم کرد. از مردم کشورم که قدردان مسئولان کشورشان هستند، عذر خواهی می کنم. البته از رئیس جمهور کشورم هم عذر خواهی می کنم و قدردان زحماتش هستم. همچنین از آقای ظریف که قطعا تلاش های فوق العاده ای انجام دادند تشکر می​کنم و بابت سو تفاهم اتفاق افتاده از همه عذر خواهی می کنم.»

گفتنی است او دیروز با اشاره به اینکه قرار نبوده در مسائل سیاسی اظهار نظر کند، گفته بود اما با وجود دستاوردهای تیم هسته​ای دیگر نمی توانم بگویم «به من چه!» البته دقایقی بعد که مشغول تشریح دستاوردهای مثبت مذاکرات ژنو بود، ادامه داد: «البته هنوز با فرانسه رابطه خوبی نداریم، که خب به من چه!»