به گزارش ملت ایران به نقل ازاخبار بانک، بانک پاسارگاد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم میهنان عزیز، ساعات کار ستاد و شعبه های خود را در این ماه مبارک اعلام کرد.

کلیه شعبه های این بانک در تهران و شهرستان ها، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۶ بعدازظهر و در روز پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۳ بعدازظهر کلیه خدمات بانکی را اعم از ریالی و ارزی به مشتریان عزیز ارایه می دهند.

همچنین واحدهای ستادی بانک پاسارگاد در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴:۳۰ بعدازظهر و در روز پنج شنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲:۳۰ بعدازظهر آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان محترم و پشتیبانی از شعبه های بانک هستند.

اعلام ساعت کار بانک اقتصادنوین درماه رمضان

در آستانه حلول ماه مبارک رمضان ساعت کار جدید شعب بانک اقتصادنوین در این ماه مبارک اعلام شد. این بانک ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اعلام کرد به منظور رفاه حال مشتریان، ساعت کار شعب بانک در این ماه با تغییر همراه خواهد بود.

بنابراین گزارش ساعت کار تمام شعب این بانک در سراسر کشور برای ارایه خدمت به مشتریان در ماه مبارک رمضان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۵ خواهد بود.

همچنین شعب بانک اقتصادنوین در ماه مبارک رمضان در روزهای پنج شنبه نیز از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ آماده ارایه خدمت به مشتریان هستند. ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین از روز چهارشنبه ۱۹ تیر ماه مصادف با اول رمضان تغییر خواهد کرد.

ساعات کار بانک سینا اعلام شد

ساعات کار اداری واحدهای ستادی و شعب تهران و سرپرستی های مناطق بانک سینا در ایام ماه مبارک رمضان اعلام شد.
ساعات کار اداری واحدهای ستادی و شعب تهران و سرپرستی های مناطق بانک سینا در ایام ماه مبارکرمضان روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸.۳۰ الی ۱۵.۳۰خواهد بود.

همچنین ساعات شروع و خاتمه کار سرپرستی ها و شعب تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه از۸.۳۰ الی ۱۵.۳۰(پاسخگویی به مشتریان ۸.۳۰ الی ۱۵.۰۰) و روزهای پنج شنبه از ۸.۳۰ الی ۱۲.۳۰(پاسخگویی به مشتریان ۸.۳۰ الی ۱۲.۰۰) تعیین شده است.

بنا به همین گزارش ساعات شروع و خاتمه کار سرپرستی ها و شعب شهرستان روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸.۳۰ الی ۱۳.۳۰(پاسخگویی به مشتریان ۸.۳۰ الی ۱۳.۰۰) و روزهای پنج شنبه از ساعت ۸.۳۰ الی ۱۲.۳۰(پاسخگویی به مشتریان ۸.۳۰ الی ۱۲.۰۰) خواهد بود.

زمان شروع به کار کلیه واحدها در روزهای بعد از لیالی قدر ساعت ۹.۳۰ تعیین و اعلام شده است.