به گزارش ملت ایران به نقل پرداد یک دندانپزشک امریکایی بعد از اینکه احساس کرد دستیار زیبا و جذابش تهدیدی برای ازدواج او محسوب میشود او را از کار اخراج کرد. دیوان عالی ایالت آیوا امریکا نیز در حکمی اخراج شدن وی را قانونی اعلام کرد و به این ترتیب این خانم که مادر دو فرزند است از کار اخراج شد و اکنون به عنوان خدمتکار در رستورانی مشغول به کار است.

" ملیسا نلسون " در مصاحبه اش با سی ان ان عنوان کر این رای واقعا ناعادلانه بود.
اگرچه خانم " نلسون ۲۱ سال " از کارفرمایش کوچکتر است اما او ازدواج کرده و هیچ علاقه ای به برقراری رابطه خارج از عرف نداشته است. این آقای دندانپزشک زیبایی و جذابیت دستیارش را مقاومت ناپذیر دانسته و تهدیدی برای ازدواج خود میداند.
وکیل این دندانپزشک در دادگاه ضمن حمایت از تصمیم موکلش اعلام کرد این تصمیم از روی تعهد و مسئولیت نسبت به خانواده گرفته شده است و نه از روی تبعیض جنسیتی. او این زن را اخراج کرد چون دوست داشت ازدواجش را حفظ کند نه به دلیل اینکه او یک زن است بلکه به خاطر اینکه خودش را از قید او رهایی بخشد.
این زن با چشمانی اشکبار عنوان کرد من از ازدواجم راضی و خوشحال هستم و هیچ علاقه ای به ارتباطات عاشقانه ندارم برای من کارم ازهمه چیز مهمتر بود و این ناعادلانه ترین تصمیم ممکن بود.