ملت ایران:رییس کلانتری ۱۰۲ پاسداران از دستگیری دو خواهر سارق به نام های «پگاه» و «ملیکا» خبر داد و گفت: این دو متهم با همدستی یکدیگر از آرایشگاه های زنانه شمال تهران سرقت می کردند.

سرهنگ حسین اسدی گفت: با شکایت های متعدد از سوی مسوولان و مالکان آرایشگاه های زنانه در خصوص سرقت های جزیی و خرد از مغازه هایشان اقدامات ماموران آغاز شده و تیم های زن پلیس، به صورت همه جانبه تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی افزود: این تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ماموران دریافتند این سرقت ها کار دو زن جوان است که با حضور در آرایشگاه های زنانه از فرصت های پیش آمده استفاده کرده و اقدام به سرقت می کنند.

رییس کلانتری ۱۰۲ پاسداران اظهارداشت: متعاقب آن، پیگیری های مستمر صورت گرفت تا اینکه ماموران زن این کلانتری موفق شدند این دو سارق را که با هم خواهر بودند، در یکی از سالن های آرایشی در پاسداران هنگام سرقت کلاه گیس و وجه نقد، شناسایی و بازداشت کنند.

سرهنگ اسدی تصریح کرد: این دو سارق که «پگاه» و «ملیکا» نام داشتند، در جریان تحقیقات پلیس و مواجهه حضوری با شاکیان چاره ای جز قبول جرایم خود نداشته و به ناچار اقرار کردند که با همدستی هم اقدام به سرقت می کنند.

گفتنی است، با تشکیل پرونده هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا منتقل شده و در بازرسی از وسایل هر دو متهم اموال مسروقه کشف و به مالکانشان باز پس داده شد.

پایگاه پلیس