به گزارش ملت ایران به نقل از پرداد: بیانسه، جنیفر انیستون و جسیکا آلبا و دیگران با انتشار یک کلیپ خواستار اصلاح قانون حمل سلاح در امریکا شدند
ستاره های فراوانی از دنیای سینما و موسیقی و هنر امریکا با انتشار یک کلیپ ویدوئی از دست اندر کاران دولت خواستند تا قانون حمل سلاح در این کشور مورد بازبینی قرار گیرد.

بعد از کشتار و قتل عام کودکان بیگناه در مدرسه " سندی هوک " در امریکا علاوه بر خانواده قربانیان و قشرهای مردمی این بار گروهی از ستارگان معروف هالیوودی خواستار تغییر قانون در این رابطه شده اند.
آنا بعد از حادثه جمعه گذشته از رئیس جمهور و اعضای کنگره خواسته اند تا قانون حمل سلاح گرم مورد بازبینی و اصلاح قرار گیرد. آنها با تهیه این ویدئو کلیپ یک و نیم دقیقه ای با انتقاد از این قانون اعلام کردند: چند کلاس دیگر؟ چند مدرسه دیگر؟ چند سالن تاتر دیگر باید به خون آغشته شود تا شما متوجه شوید که جایی در قانون کشور ما نقص وجود دارد.
ستاره های هالیوودی زیادی با حضورشان در این کلیپ اعتراض خود را به اوباما و سیاستمداران امریکایی اعلام کرده اند که در میان آنان میتوان به کامرون دیاز، ریس وایتر اسپون، کیت هادسون، جولین مور، جیمی فاکس، سلنا گومز و جسیکا آلبا اشاره کرد.
این تلاش برای رویارویی با قانون حمل سلاح است. این بازیگران، خواننده ها، کمدین ها و هنرمندان با ارائه این دادخواست عاطفی از مردم خواسته اند در این موج اعتراض به آنها بپیوندند تا از این طریق زندگی ده ها تن دیگر نجات پیدا کند.
از سال ۱۹۹۹ تا کنون ۳۱ حمله خونین و مرگبار در سراسر امریکا جان صدها تن را گرفته است. گفته میشود در امریکا روزانه ۳۱ نفر با اسلحه به قتل میرسند.