ملت ایران:" دایانا تامایو " یک دختر ۲۲ ساله مهاجر است که توسط قاضی در دادگاههای مقدماتی رسیدگی به پرونده سرقت از خانه ستاره های هالیوود به سه سال زندان و ۶۰ روز کار درجاده محکوم شده بود. او همچنین محکوم به پرداخت غرامت به مالباختگان این پرونده بود.
به گفته مقامات این زن ۲۲ ساله یکی از اعضای باند ۶ نفره سرقت از ستاره های هالیوود است که بیش از ۳ میلیون دلار از اموال ستارگانی چون " لیندسی لوهان "، " پاریس هیلتون "، " اورلاندو بلوم " و " مگان فاکس که شامل لباس، جواهرات و اشیای قیمتی است را به سرقت بردند.


وکلای او قبلا اعلام کرده بودند که وی در همه سرقتها حضور نداشته و تنها در بخشی از آنها مشارکت داشته است. این زن یک شهروند امریکایی نیست و قاضی دادگاه میتواند او را به کشور زادگاهش بازگرداند.
اکثر متهمان این پرونده پر سر و صدا در سال ۲۰۰۹ دستگیر شدند. بعد از دستگیری اعضای این باند کیف دستی پر از جواهر پاریس هیلتون به وی بازگردانده شد اما اکثر اموال او و دیگر ستارگان پیدا نشد. به گفته پلیس اعضای این باند با خواندن مجلات و دیدن عکسهای ستاره ها، جواهرات و لباسهای مورد نظرشان را انتخاب کرده و سپس به بررسی نقشه ماهواره ای خانه قربانیان می پرداختند و در فرصتی معین اقدام به سرقت میکردند.


" لیندسی لوهان " ادعا میکند بیش از ۱۲۸ هزار دلار از اموالش به سرقت رفته است و هنرپیشه معروف " اورلاندو بلوم " نیز بیش از ۵۰۰ هزار دلار از اجناس زینتی و تابلوهای نفیسش را طی این سرقت از دست داده است.