ملت ایران:این خانم جوان که به عنوان حسابدار در یک شرکت مشغول به کار بود به مرور زمان مبلغ ۷۰ هزار یورو از کار فرمایش دزدید تا مراسم ازدواجش را برگزار کند.
" لائورا اسپینک " ۲۶ ساله مبلغ ۷۰ هزار یورو از کار فرمایش سرقت کرد تا بتواند هزینه مراسم ازدواج و تعطیلات بعد از آن را فراهم کند اما وقتی کارفرمایش متوجه این قضیه شد او به ۱۸ ماه زندان محکوم شد و نامزدش هم او را رها کردو به این ترتیب آرزوهای او ناتمام ماند.

سرقت عجیب یک خانم جوان برای هزینه ازدواج +عکس
هنگامی که قاضی دادگاه با او صحبت میکرد وی فقط اشک میریخت و هیچ حرفی برای گفتن نداشت. او درست ۴ ماه بعد از استخدام در شرکتی که به او سالانه بیش از ۲۰ هزار یورو پرداخت میکرد شروع به اختلاس کرد و پولهایی که سرقت میکرد خرج سفرها و تعطیلات و اندکی از آن را برای مراسم ازدواجش جمع میکرد. بالاخره بعد از یک سال مدیران شرکت به حسابها مشکوک شده و فهمیدند این دختر حسابدار سارق پولهاست. بعد از احراز شدن این موضوع این دختر توسط پلیس دستگیر شد و بعد از گناهکار شناخته شدن راهی زندان شده است.
او در مورد این مسئله میگوید: به آن نوع زندگی مرفه و بدون دغدغه اعتیاد پیدا کردم و دیگر نمیتوانستم بدون آن پولها زندگی کنم. بارها سعی کردم دیگر این کار را نکنم اما هر بار دوباره شروع میشد.
میگویند این دختر شخص مهربان و حمایتگری بوده است به خصوص در مورد دوستان و خانواده اش و حالا همه از شنیدن این جریان شگفت زده شده اند.

پرداد