ملت ایران:" سرنا ویلیامز " تنیسور مشهور و ۳۰ ساله امریکایی این روزها حواشی زیادی اطراف خود بوجود آورده است.

" سرنا " اخیرا در سفرهای اروپایی اش در کنار مربی تنیس فرانسوی اش دیده میشود و به نظر میرسد که این رابطه خیلی بیش از یک رابطه مربی وشاگردی در عالم ورزش است. او این روزها به همراه پاتریک فرانسوی در ایتالیاست و در حالیکه به فروشگاههای معروف این کشور برای خرید سر زده است توسط دوربین عکاسان شکار شده. گفته میشود اگرچه این بانوی ورزشکار اندامی عضله ای و قوی دارد اما آقای " پاتریک " تمام وسایل خریداری شده او را حمل کرده و اجازه نداده او چیزی با خود داشته باشد. به نظر میرسد این زوج ورزشکار خیلی برازنده هم هستند و از اینکه با هم رابطه دارند خوشحال به نظر میرسند.


" سرنا " امسال سال ورزشی موفقی را پشت سر گذاشته است او قهرمان المپیک و جام ویمبلدون و رقابتهای جهانی امریکا در دو رشته انفرادی و دو نفره است. او به همراه خواهرش ونوس در رشته تنیس دو نفره کار میکند
گفته میشود رابطه او و پاتریک از رقابتهای امریکا و زمانیکه او مربی اش بود آغاز شده است و برای اولین بار در جنوب فرانسه با هم دیده شدند. " سرنا ویلیامز " قبلا با یک ستاره هالیوودی به نام جک لانگ رابطه داشت و بعد از او مدت دو سال با یک رپر معروف رابطه داشته است که در سال ۲۰۱۰ این رابطه پایان یافته است.

پرداد