ملت ایران:ریحانا این روزها بخاطر مدل موهای جدیدش حاشیه های زیادی داشته است. علاوه بر آن شنیده میشود وی به احترام مادربزرگ مرحومش که خیلی هم به او علاقه داشته است خالکوبی جدیدی از تصویر یک فرشته روی بدنش انجام داده است. او این روزها سوژه داغ رسانه هاست. وی به صورتی کاملا آشکار نفرت خود را نسبت به " درک " خواننده رپ معروف اعلام کرده است این درحالی است که همه میدانند " درک " به ریحانا علاقه مند است و چندی پیش در یک نزاع شدید بخاطر او باعثشد در یک کلوپ شبانه خونریزی زیادی برپا شود. همچنین شایعاتی مبنی بر رابطه او و " کریس براون " به گوش میرسید که ریحانا با درآغوش گرفتن و بوسیدن او در جشنواره اخیر موسیقی در امریکا به این شایعات رنگی از حقیقت زد. جدیدترین خبر در مورد این ستاره جنجالی اینکه وی در مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک لندن در کنار ستارگانی چون " کریس مارتین " و " جی زد " به اجرای ترانه پرداخت.

تصاویر: مراسم اختتامیه پارالمپیک 2012 با حضور جنجالی ریحانا !
البته در رسانه ها گفته شده است حضور وی در اختتامیه پارالمییک جنجال بسیاری داشته است و وی به قدری دیر به استادیوم محل برگزاری مسابقات رسید که تنها در انتهای برنامه موفق به اجرای یک ترانه شد.
بیش از ۶۰ هزار نفر از نزدیک شاهد برگزاری این مراسم بودند و ۴۲۰۰ ورزشکار معلول از ۱۶۴ ملیت مختلف در این دوره از رقابتها حضور داشتند.

پرداد