ملت ایران: " نیکول شرزینگر " گزارشگر مسابقات فرمول ۱ بلژیک شاهد تصادف نامزد معروفش " لوئیز همیلتون " بود. این تصادف شدید درست لحظاتی بعد از شروع مسابقه رخ داد که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.


" همیلتون " راننده گروه مک لارن درست در لحظات آغازین مسابقه در اولین پیچ مسیر دچار سانحه شد در این تصادف شدید ۴ خودروی دیگر نیز حضور داشتند.
" نیکول شرزینگر " که سابقا جز هیات داوران مسابقه " ایکس فاکتور " شبکه " ای بی سی " امریکا نیز بوده است با وحشت و نگرانی شاهد بود که ماشین نامزدش در هوا معلق و به قطعات ریزی تقسیم شد. نگرانی کاملا در چشمان این خواننده ۳۴ ساله موج میزد تا اینکه تصاویر نشان داد نامزد او صحیح و سلامت از میان قطعات خرد شده خودروها در حال عبور است و در این صحنه بود که خانم گزارشگر با خوشحالی نفس راحتی کشید.


در این مسابقه هم تیمی همیلتون ۲۷ ساله موفق شد برنده این رقابت باشد و همین امر باعثخوشحالی این زوج علیرغم تصادف شدید گشت.
این زوج رابطه نزدیک و خوبی با هم دارند و " شرزینگر " برای حمایت از نامزدش همراه او به بلژیک سفر کرده و به صورت افتخاری این مسابقه را گزارش کرد. همیلتون گفته قصد دارد به زودی در مسابقات مونزا ایتالیا شرکت کند.

پرداد