به گزارش اختصاصی ملت ایران مردی اهل اوهایو برای پیدا کردن کار برای همسرش دست به یک اقدام متهورانه زد. او دو بیلبورد تهیه کرد که حاوی عکس و مدارک و رزومه کوتاهی از همسرش است و روی آنها نوشته شده " لطفا همسر من را استخدام کنید "

این مرد براندون استوارد نام دارد وی ۳۸ ساله و کلانتر منطقه Lucas County Deputy است او می گوید همسرش به مدت یک سال جویای کار بوده است اما متاسفانه هنوز نتوانسته شغلی پیدا کند.

آنها سه فرزند دارند و براندون معتقد است ما پول کافی برای امرار معاش داریم اما همسرم تمایل دارد درآمد داشته باشد. خانم استوارد ۳۶ ساله سابقا مشاوره دانشگاه Toledo بوده است او بعد از دوازده ماه جستجو برای کار اینبار با ارائه و نمایش عمومی مدرک MBA و تجارب کاری خود از طریق بیلبورد امیدوار است کاری پیدا کند. آقای استوارد برای نمایش دادن این مدارک و اطلاعات بر روی دو بیلبورد تاکنون ۷۰۰ دلار هزینه کرده است.

آنها می گویند تا به حال ایمیل های فراوانی دریافت کردند اما هیچ کدام از سوی کارفرما نبوده است بیشتر این ایمیل ها فقط جهت همدردی و امیدواری ارسال شده است.

خانم هالی استوارد می گوید وقتی اولین بار این ببیلبورد را دیدم، شوکه شدم و وقتی همسرم توضیح داد که چه اقدامی کرده خیلی خوشحال شدم این کار خلاقانه و هوشمندانه ای است، این تلاش همسرم به من انرژی دوباره ای می دهد تا همچنان در جستجوی کار باشم.