یکی از فیلم‌ های ۲۰۱۳ هالیوودی که قرار است به زودی اکران شود، فیلمی است به نام Carrie، این فیلم را کیمبرلی پییرس کارگردانی کرده است و اقتباسی است از یکی از رمان‌های استفان کینگ که در سال ۱۹۷۴ نوشته شده بود.

کمپانی های فیلم سازی غربی همیشه سعی می‌کنند از شیوه‌ ها و ترفندهای جدیدی برای جلب توجه استفاده کنند، این روشها گاهی عجیب و غریبند، استودیو های فیلمسازی هم گاهی به اینگونه تبلیغات روی می‌ آورند.

داستان این فیلم هالیوودی در مورد دختری به نام " کری وایت " با قدرت ماورای طبیعی است که مطرود هم‌ کلاسی‌ هایش است و توسط مادر مذهبی‌اش محافظت می‌شود، پی می‌برد که قادر است با نیروی ذهنش اشیا را به میل خود جابجا کند و به اصطلاحا قدرت تله‌کینتیک دارد.
جولیان مور هنرپیشه مشهور هالیوود نیز در این فیلم نقش مادر «کری» را بازی می‌کند و بازیگر «کری وایت» هم کلوئه گریس مورتز است که پیش از این او را در فیلم‌های هوگو و ۵۰۰ روز سامر دیده بودیم.
خب، فیلم‌هایی از این دست را دسته کمی از مردم می‌پسندند و مسلما این فیلم از آن دسته فیلم‌هایی نیست که منتقدان برایش قلم‌فرسایی کنند، اما چیزی که این روزها باعثشهرت فیلم شده است، تبلیغ عجیب و غریب فیلم است.