ملت ایران: سرهنگ اسفندیاری معاون عملیات پلیس راه کشور اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز پنج شنبه ۹ خرداد تا ساعت ۲۲:۳۰ روز جمعه ۱۰ خرداد در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ اسفندیاری در ادامه گفت: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد(دزبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

وی در ادامه افزود: در جاده هراز، تردد تمام کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۲:۳۰ روز پنج شنبه و از ساعت ۶ تا ساعت ۲۲:۳۰ روز جمعه ممنوع است و تردد تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.

معاون عملیات پلیس راه کشور گفت: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۲:۳۰ روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

وی در پایان افزود: تردد تمامی تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۰ روزهای پنج شنبه و جمعه از محور زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.