نشست شورای اداری شهرستان شوش پیش از ظهر امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

محمود واعظی در حاشیه این نشست در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوش با اشاره به فداکاری‌های مردم این شهرستان در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: مردم شوش در دوران دفاع مقدس حق بزرگی بر این مملکت دارند و بر این اساس همواره نگاه دولت به این قبیل شهرستان‌ها در خوزستان یک نگاه ویژه‌ای بوده است.

وی با بیان اینکه تلاش ما برآورده کردن نیازها و مطالباتی مردم این شهرستان است افزود: از جمله اقداماتی که در این شهرستان انجام شده این است که تمام روستاهای شوش از ارتباط تلفنی برخوردار هستند و بخشی از این روستاها نیز به اینترنت متصل شدند.

وزیر ارتباطات و فناوری با اشاره به اینکه حدود 150 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده برای این سفر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد ادامه داد: من امروز این قول را به مردم شوش می‌دهم که سایر روستاهای بالای 20 خانوار تا پایان این دولت به اینترنت متصل شوند.

واعظی بیان یادآور شد: مشکلاتی برای پوشش موبایل در جاده‌ها بود که بررسی شد و بر این اساس این این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه در این سفر نسل چهار تلفن همراه در شوش را به بهره‌برداری می‌رسانیم افزود: اینترنت ثابت پرسرعت با فناوری TD-LTE را در این شهرستان به بهره‌برداری خواهیم رساند.