دبیرکل مجمع خیران سلامت کشور گفت: طبق تفاهمی که بین مجمع خیران و بیمه برای بیماری سرطان صورت گرفت؛ مقرر شد تا افرادی که در مدت پنج سال ۶ میلیون تومان پرداخت می کنند مادام العمر بیمه سرطان شود.

سید رضا نیری ظهر امروز در مراسم تجلیل از خیران سلامت خراسان رضوی اظهار کرد: با کمک های مردمی که در سال های اخیر توسط خیران در بخش های درمانی انجام شده مجمع خیران سلامت کشور توانسته بالغ بر یک هزار مرکز درمانی همانند خانه بهداشت، اورژانس جاده ای، بیمارستان، مرکز درمانی در کشور بسازد.

دبیر کل مجمع خیران سلامت کشور با بیان اینکه با کمک خیران تجهیزات و امکانات ۱۰ هزار بیمارستان تامین شده، تصریح کرد: مردم ایران همواره در انجام امور خیر پیشگام بوده و با هماهنگی بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مجمع خیران فعالیت های خوبی در عرصه تجهیز امکانات خدمات درمانی و بهداشتی سطح کشور انجام شده است.

نیری افزود: مجمع خیران سلامت کشور این آمادگی را دارد تا در زمینه پیشگیری از بیماری ها نیز همکاری داشته و به جامعه پزشکی و مردم کمک کند.

وی در ارتباط با اهداف خیران سلامت گفت: کمک به نیازمندان برای تامین هزینه های جراحی و درمانی و دارویی، کمک به بیماران خاص و نادر و احداثمراکز درمانی و بهداشتی در سطح کشور به ویژه مناطق محروم برای ارتقا و یکسان سازی خدمات از اهداف خیران سلامت در کشور است.

دبیر کل مجمع خیران سلامت کشور با اشاره به خدمات جدید در مجمع خیران سلامت خاطرنشان کرد: طبق تفاهمی که بین مجمع خیران و بیمه برای بیماری سرطان صورت گرفت؛ مقرر شد تا افرادی که در مدت پنج سال ۶ میلیون تومان پرداخت می کنند مادام العمر بیمه سرطان شود.

نیری یادآور شد: همچنین برای زوجینی که در ابتدای ازدواج مبلغ ۱۵۰ هزار تومان پرداخت کنند؛ اگر به مدت ۱۰ سال بچه دار نشدن هزینه های درمان ناباروری آنها را شرکت بیمه تقبل می کند.