به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آرنولد شواتزنگر ستاره سری فیلم های «نابودگر» در فیلم جدید که به طور غیررسمی با عنوان «نابودگر: سرآغاز»(Terminator: Genesis) شناخته می شود، نقش T - ۸۰۰، موجود ماشینی را تکرار می کند.
در اولین عکس های منتشرشده از «نابودگر: سرآغاز» که چهارشنبه گرفته شده است، شوارتزنگر ۶۶ ساله را با شلوار جین و یک کت سبز می بینیم.

او در این عکس ها در کنار امیلیا کلارک به نقش سارا کانر و جی کورتنی به نقش کایل ریس دیده می شود.


آرنولد شوارتزنگر، امیلیا کلارک و جی کورتنی

جیسن کلارک ستاره فیلم «۳۰ دقیقه بامداد» به کارگردانی کاترین بیگلو در «نابودگر: سرآغاز» نقش جان کانر پسر سارا کانر را بازی می کند.

جی. کی. سیمونز، دایو اوکنیی، لی بیونگ - هان، مایکل گلادیس و ساندرین هولت، دیگر بازیگران این فیلم هستند که اولین فیلم یک سه گانه جدید است و ۱ ژوئیه ۲۰۱۵ اکران می شود.
شرکت های پارامونت، اسکای دنس و آناپورنا در تولید «نابودگر: سرآغاز» همکاری می کنند.

این فیلم را آلن تیلور یکی از کارگردان سریال «بازی تاج و تخت» تولید شبکه اچ بی او، کارگردانی می کند. لایتا کالورگریدیس(«آواتار» و «شاتر آیلند») و پاتریک لوسیر فیلمنامه «نابودگر» را می نویسند.

اولین «نابودگر» سال ۱۹۸۴ اکران شد و سه دنباله به همراه داشت. شواترزنگر در سه فیلم اول «نابودگر» بازی کرد و در فیلم آخر با عنوان «رستگاری نابودگر» هم حضوری کوتاه داشت. «رستگاری نابودگر» سال ۲۰۰۹ در دنیا ۳۷۱ میلیون دلار فروخت.

کلارک ۲۷ ساله بیش از همه برای بازی در نقش دنریس تارگارین معروف به «مادر اژدها» در سریال «بازی تاج و تخت» شهرت دارد.

عکس ها: دیلی میل

۵۸۵۸