سالار عقیلی با گروه موسیقی سور، کنسرت «یار مست» را ۲۹ خردادماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می کند.
در این اجرا که توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار برگزار می شود، گروه موسیقی سور متشکل از مجید مولانیا و سیاوش اسماعیلی: تار، جمشید صفرزاده: سنتور، حمید قنبری: تمبک ودمام و بندیر، بهزاد حسن زاده: کمانچه و قیچک آلتو، مهرداد ناصحی و علیرضا دریایی: کمانچه، صابر سوری: عود، امین دادوری: دف، مهدی بصیرت منش: قیچک بم و درشن آنند: طبلا به همراه سالار عقیلی قطعات آلبوم موسیقی «یارمست» را که شهریورماه سال گذشته به آهنگسازی مجید مولانیا در بازار منتشر شد را اجرا می کنند.
آلبوم موسیقی «یارمست» کاری از گروه موسیقی سور به خوانندگی سالار عقیلی است که سال گذشته از سوی شرکت موسیقی «ایران گام» روانه بازار شد. در این اثر تصانیف تو مرو، یارمست، جان و جهان، کاروان مست، و رستاخیز، تکنوازی سنتور دلنواز، سازو وآواز آتش عشق، تکنوازی عود رهایی، تکنوازی ضربی و آواز سماع، دونوازی تار و کمانچه همدلی، قطعه ضربی آواز سماع و قطعه ای برای کمانچه گذار به چشم می خورد.
این آلبوم که یکی از آلبوم های پرفروش حوزه موسیقی ایرانی در سال گذشته بوده در کنسرت گروه موسیقی سور که ۲۹ خردادماه در دو سانس در برج میلاد برگزار می شود، اجر خواهد شد.
۲۳۲۳۱